Aleksandrs Prozorovs. Ārietis

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā. - sastādītāja piezīme)

Александр Прозоров

Par autoru

Aleksandrs Prozorovs ir mūsdienu krievu rakstnieks, kas strādā reālās fantastikas žanrā.

Aleksandrs Dmitrijevičs Prozorovs dzimis 1962. gada 3. maijā Ļeņingradā. Tēvs agri pameta ģimeni, un topošo rakstnieku audzināja viņa māte. Pēc vidusskolas beigšanas Aleksandrs iestājās Ļeņingradas universitātē Matemātikas un mehānikas fakultātē. Bet tas neizdevās. 1980. gadā viņu iesauca padomju armijas rindās.

Atgriezies dabūja programmētāja darbu, pēc tam strādāja par autobusa šoferi, mehāniķi. 1992. gadā pēc likteņa gribas viņš nokļuva padomju zinātniskās fantastikas rakstnieka, romāna "Neptūna arfa", stāstu un garstāstu autora Andreja Balabuhas literārajā studijā. Drīz vien laikrakstā "Anomālija" tika publicēts Prozorova debijas stāsts "Logs svešiniekam".

Aleksandrs Prozorovs: ceļš uz popularitāti

1996. gadā pazīstamais literārais žurnāls "Aurora" publicēja stāstu "Sirdsapziņa no atmiņas", bet 1998. gadā tika izdota autora pirmā grāmata "Citadele". Nākamo divu gadu laikā drukātā veidā nonāks vēl divas grāmatas - "Ziņnesis" un "Ziņojums". 2001. gads bija izrāviena gads rakstnieka daiļradē. Pirmo reizi Prozorova grāmata tika izdota ar viņa vārdu. Darbā "Pūķa zobi" izdomātā pasaule pastāv paralēli realitātei.

Autora tieksme pēc reālisma ir izsekojama katrā detaļā: galveno ārstu uztrauc ārstu statusa izmaiņas, pediatru atteikšanās specializēties, zobārsts labi orientējas protezēšanā.

2001. gadā Aleksandrs Prozorovs iestājās Krievijas Rakstnieku savienībā un pilnībā nodeva sevi literārajai darbībai. Jau pazīstams autors palīdz topošajiem rakstniekiem.

Nākamais izrāviens ir proza ​​par nemieru laiku Krievijā ("Savvaļas lauks", "Mirušo zeme"). Neskatoties uz fantastisko sastāvdaļu, tie patiesi apraksta parasto zemnieku, strēlnieku, zemessargu, bajāru bērnu dzīvi.

2004. gadā tika izdota pirmā sērijas "Vedun" grāmata, kas nākotnē kļūst par Prozorova "vizītkarti". Cikla galvenais varonis ir burvis, kuram pieder maģija un sazvērestības. Viņa pretinieki no divām pasaulēm ir fantastiskas nāras un īsti hazāri un vikingi.

2006. gadā tika izdota pirmā sērijas "Kņazs" grāmata, kuras galvenais varonis ir Andrejs Zverevs. Parasta operācija, kuras laikā viņš saņēma vispārējo anestēziju, kļuva par vārtiem uz senās pagātnes pasauli.

Turpmākajos gados Aleksandrs Prozorovs daudz un auglīgi strādāja literatūras jomā. Kopējā izdoto romānu tirāža pārsniedz 3 miljonus eksemplāru.

Šogad autors publicējis vairākus jau popularitāti ieguvušus darbus:

"Carieņu ceļš";

"Solomeja un Kudejars";

"Cara mīlestība";

"Mīlestības spēks";

"Mīlestība, kas apgāza troņus";

"Bulata pavēlnieks";

"Valhallas saimniece".

https://www.litres.ru/aleksandr-prozorov/ob-avtore/

Par autoru vairāk.

http://loveread.ec/biography-author.php?author=Alexander-Prozorov

Arkaimas burvis.

9. gadsimtā pirms mūsu ēras...

Plašajā Krievijas līdzenumā dzīvo trīs lielas tautas: slāvi, kas kausē dzelzi, iekopj sakņu dārzus un pielūdz Svarogu un Makošu, skiti, kas iegūst varu, gana treknos ganāmpulkus stepē un godina lielo Tabiti, un meža cilvēki, kuri dzīvo medībās un cēlušies no senču dzīvniekiem . Kaut kur šīs tautas ir naidā, kaut kur tirgojas, dzīve rit kā parasti. Taču negaidīti mūsu tautietis, dzimis burvis vārdā Andrejs, kurš sevi uzskata par īstu ārieti un meklē savus pirmos senčus, iekļūst šajā klusajā pasaulē no 21. gadsimta, lai uzzinātu visus maģijas noslēpumus. Pasaules līdzsvars tiek izjaukts, un sākas Lielais karš...

https://www.litres.ru/aleksandr-prozorov/arkaimskiy-koldun/

Odina veseris.

Vikentijs, kuru rekonstruktoru vidū par mīlestību pret skandināvu mitoloģiju sauca par Odinu, jau no bērnības jutās savādi. Viņš bija stiprāks, ātrāks, izturīgāks par visiem viņa draugiem, un visas viņa skrambas sadzija burtiski mūsu acu priekšā. Vikentijs bija apmierināts ar savām lielvarām, taču to izcelsmes noslēpums viņu vajāja. Viņš nenojauta, ka drīzumā būs jāatklāj šis noslēpums, tomēr šim nolūkam nāksies ceļot simts paaudžu pagātnē. Galu galā seno slāvu dievībai Svarogam ir vajadzīgi spēcīgi burvji un karotāji, lai viņi varētu cīnīties ar vilkaču bariem un pašu Tabiti, skitu dievieti ar čūskas kājām ...

https://www.litres.ru/aleksandr-prozorov/molot-odina/