Aleksandra Kristo. Iznīcināt karalisti

Autore un viņas grāmatas

Alexandra Christo

Alexandra Christo ir angļu rakstniece nedaudz pāri divdesmit gadiem. Kad viņa bija četrus gadus veca, viņa izlēma rakstīt grāmatas, un viņas skolotāja teica, ka viņa nevar būt feja. Viņa ir ieguvusi bakalaura grādu radošajā rakstībā un ir copywrite Londonā. Abi šie fakti izklausās pēc tā, ka viņa ir pieaugušs cilvēks, taču viņa to nedomā. Patīk iegādāties pārmērīgu daudzumu spilvenu un izpētīt pilsētu, meklējot jaunas “garšīgas” vietas. Aleksandra šobrīd dzīvo Hertfordšīrā kopā ar pārmērīgu kaktusu daudzumu (jo tie ir vienīgie augi, kurus viņa var uzturēt dzīvus). Viņai patīk gardi ceptumi, maratona garuma korejiešu drāmas un rakstīt par tēliem ar apšaubāmu morāli.

https://www.livelib.ru/author/1093281-aleksandra-kristo

Iznīcināt karalisti

Princese Lira ir sirēna, jūras karalienes meita un visbīstamākā no visiem zemūdens iedzīvotājiem. Kopš agras bērnības Lira medī prinčus - viņa ar savu dziesmu iemāna, gremdē kuģus un izrauj sirdis. Sirēna ir bezbailīga un patvaļīga. Bet, kad viņa pārkāpj aizliegumu, nesaudzīgā māte pārvērš viņu par mirstīgu meiteni. Tagad, lai atgrieztos mājās, viņai ir jāatnes slavenā sirēnu slepkavas - prinča Elianas - sirds vai mūžīgi jāpaliek cilvēka ķermenī. Princis Elians ir spēcīgas karaļvalsts troņa mantinieks un slavenās sirēnu mednieku komandas kapteinis. Kad viņš izglābs jūrā noslīkušu meiteni, viņa sola viņam palīdzēt iznīcināt sirēnu ģimeni. Bet Elians vēl nezina, ka pati nāve viņam parādījās viņas izskatā ...

https://www.livelib.ru/book/1002889330-unichtozhit-korolevstvo-aleksandra-kristo

Šī ir zudusi vieta

Šīs pilsētas apburtās ielas ir mājvietas slepkavām un sapņotājiem. Četri krāpnieki zina, kā apkrāpt tos abus. Tavija ir ielas māksliniece, kura sapņo atstāt aiz sevis savu kriminālo pagātni. Veslijs ir pagrīdes uzņēmumu īpašnieks, kurš vēlas iegūt absolūtu varu. Karams ir dalībnieks cīņā bez noteikumiem, ar nolūku atjaunot savas tautas godu. Saksija ir maģisko spēku īpašniece, kas ir gatava darīt visu, lai atriebtos. Katrs no viņiem strauji virzās uz savu mērķi, līdz Tavija pieļauj liktenīgu kļūdu. Meitene izlaiž laukā tumšo maģiju, kas vienkāršos cilvēkus pārvērš neprāšos. Un tagad noziedzniekiem būs jāapvienojas, lai aizsargātu savus sapņus un pilsētu, kas kļuvusi par viņu mājām. Tomēr pasaulē, kurā valda maldināšana un alkatība, jums nevajadzētu uzticēties nevienam. Un galvenokārt viens otram.

https://www.livelib.ru/book/1003629782-eto-gibloe-mesto-aleksandra-kristo

Mājaslapa.

https://alexandrachristo.com/