Aleksandra Gardta. Austrumu romāns

Ieskats autores biogrāfijā un neliels autores grāmatu apskats.

Aleksandra Nikolajevna Gardta, dzimusi: 1988. gada 6. jūnijā - mūsdienu krievu rakstniece un tulkotāja. Darbojas sociālās fantastikas un fantāzijas žanrā. Pēc viņas pašas vārdiem, viņai patīk izmantot zinātnisko fantastiku kā tehniku, lai varoņus nostādītu nereālā situācijā un redzētu, kā viņi tiks ar to galā.

Dzimusi Maskavā, viņa ir ieguvusi divas augstākās izglītības: specializējusies reģionālās studijas - tulkotāja (Maskavas Valsts universitātes Svešvalodu un reģionālo pētījumu fakultāte) un mūzikas biznesa un izklaides nozares vadītāja (RMA biznesa skola). Aleksandra runā četrās svešvalodās (angļu, franču, spāņu un itāļu valodā) un šobrīd studē korejiešu valodu.

Viņa strādāja par tulkotāju kosmētikas, tehnikas un naftas industrijā. Tulkošanu viņa sāka mācīties 19 gadu vecumā. Divdesmit viena gada vecumā viņa Maskavas Valsts universitātes diploma ietvaros pārtulkoja nepublicētu Nikolaja Jevreinova lugu. 2017. gadā Aleksandra izdeva Deivida Linča grāmatas "Kā noķert lielu zivi" tulkojumu. Viņasprāt, šis ir viens no nozīmīgākajiem darbiem.

23 gadu vecumā Aleksandra sāka darbu pie sava pirmā romāna “Ķēniņi un padomnieki”, vienlaikus piedaloties zinātniskās fantastikas konkursos. Viņas otrais romāns “Liekās jēgas laikmets” (“The New Heroes” sērijā) “Eksmo” tika publicēts 2015. gada vasarā. Tam sekoja "Austrumu romāns", kas bija saistīts ar aizraušanos ar korejiešu mitoloģiju. Tāpat jau ir izlaisti vairāki stāsti.

Šobrīd Aleksandra strādā pie tulkojumiem un nākamā romāna kiberpanka žanrā, rīko tikšanās ar lasītājiem un lekcijas universitātēs.

© Александра Гард

https://fantlab.ru/autor50546

Mājas lapa.

https://agardt.com/

Darbi.

https://agardt.com/wrks

Austrumu romāns.

Daudzus gadsimtus ļaunu garu klani dzīvo blakus cilvēkiem, cenšoties viņus netraucēt viņu lietās. Tomēr katrai kopienai ir vajadzīgs savs tiesnesis. Objektīvs, nepiekukuļojams, nespējīgs žēlot. Jā, jūs uzminējāt, visparastākais mirstīgais, kuram pēkšņi paver milzīgu pārdabisku pasauli.

Šoreiz par tiesnesi kļūs krievu studente Ņina. Uz viņas pleciem gulstas sarežģīts uzdevums - sakārtot visas Korejas, Ķīnas un Japānas klanu lietas un novērst karu. Kā viņa tiks galā ar šo uzdevumu un vai varēs dalīties pienākumā un izjūtās?

Liekās jēgas laikmets.

Vai esat kādreiz domājis, kas notiek ar nepublicētām grāmatām?

Vai jūs briesmīgos sapņos esat redzējis, kā kārtējā grafomaniskā blēņa par monstriem un vampīriem pēkšņi kļūst par mūsu pasaules daļu? Kā pilsētu ielas piepilda zombiju leģioni, un debesis mudž no citplanētiešu kuģiem, kas cenšas paverdzināt mūsu nelaimīgo Zemi? Tikmēr Hermanam, Rozai un Maksimam tas nav murgs, bet gan pelēkas ikdienas. Viņu uzdevums ir cīnīties ar monstriem, kas dzimuši no neatpazītu ģēniju slimās fantāzijas, riskējot ar nāvi vai paliekot uz visiem laikiem tekstā. Lai saprāta sapņi nekad nepiepildītos.

Brīnumu taisītājs.

Vai ir iespējams atgūt cilvēku no mirušajiem? Kas ir brīnumtaiši? Vai kāpēeses ir beigusies? Šie ir jautājumi, kurus piecpadsmit gadus vecajai Margaritai uzdod stingrī pēc kārtas. Mēģinot glābt savu mirušo draugu, viņa nonāk pasaulē, kuru pārvalda Lielais haoss, pasaule ir pretēja mūsējai. Vai viņa varēs to iziet līdz galam - un par kādu cenu?

"Brīnumu taisītājs" ir jauns Aleksandras Gardtas pasaku stāsts, kurā entropija vada melodiju, un haoss paātrina tempu. Jūs negribat nomirt neprātā, bet tam jums būs nepieciešami ceļveži un vēlme draudzības un mīlestības vārdā paveikt nelielu parastu brīnumu.

(Turpat.)