Aleksandra Brakena. Tumšie atspulgi

Aleksandra Brakena ir amerikāņu rakstniece, varoņu fantāzijas, zinātnes un sociālās fantastikas, burvju un izdzīvošanas stāstu autore.

Pirmie literārie panākumi

Aleksandra Brakena ir dzimusi 1987. gada 27. februārī Fīniksā, Arizonā, kur viņa uzauga kopā ar vecāko māsu un jaunāko brāli. Viņu tēvs mīlēja Zvaigžņu karus, vāca kolekcionējamas figūriņas un bieži vien aizveda bērnus līdzi uz StarWars sanāksmēm. Pēc vidējās izglītības pabeigšanas Aleksandra devās uz Virdžīniju, kur iestājās Viljama un Marijas koledžā. Tur viņa studēja vēsturi un angļu valodu.

Kā otrā kursa studente Brekena nolēma uzrakstīt fantāzijas stāstu par pasaku valstību kā dzimšanas dienas dāvanu savai draudzenei. Šis process ieilga, un darbs tika pabeigts sešus mēnešus vēlāk par paredzamo datumu. Lai rakstīšanas darbs nepazustu, Aleksandra nosūtīja gatavo romānu uz izdevniecību. Dienā, kad viņai palika 21 gads, autore parakstīja līgumu ar literāro aģentu. 2010. gadā tika izdota viņas grāmata «Brightly Woven».

Apvienojot darbu un radošumu

Pēc koledžas absolvēšanas Virdžīnijā Aleksandra devās uz Ņujorku, kur Kolumbijas universitātē apguva mārketinga kursus. Viņa reklamē bērnu grāmatas un brīvajā laikā raksta fantastiskus un mistiskus darbus. Rakstnieces kontā ir vairāk nekā ducis romānu, no kuriem daudzi ir apvienoti sērijās. LitRes aicina iepazīties ar populārākajiem autora darbiem:

“Tumšie atspulgi. Tumšais mantojums ";

"Pasažiere";

“Baisais stāsts par Prosperu Redingu”;

“Tumšie atspulgi. Nedziestošā";

"Prinča Alastora pēdējā dzīve";

"Klaidonis".

2015. gadā Brakena publicēja romānu par slaveno Zvaigžņu karu Visumu “Jauna cerība”: “Princese, nelietis un lauku zēns”, kas kļuva par daļu no slavenās filmu franšīzes. Tiesības uz daudziem autora darbiem ekrāna pielāgošanai ieguva slaveni filmu veidotāji.

https://www.litres.ru/aleksandra-braken/ob-avtore/

Tumšie atspulgi.

Nezināma slimība ir prasījusi vairāk nekā 90% bērnu dzīvības valstī. Pārdzīvojušie ir ieguvuši dīvainas, biedējošas spējas. Viņi visi tagad tiek turēti koncentrācijas nometnēs, atņemot brīvību, ierasto dzīvi un individualitāti.

Rūbija nometnē pavadīja sešus garus gadus, taču galu galā paspēja aizbēgt. Pievienojoties citu bēgļu grupai, viņa meklē Austrumu upi - vietu, kur līdzīgi cilvēki var justies droši. Šajā garajā ceļojumā Rūbijai ne reizi vien būs jāizlemj, vai brīvība ir upuru vērta, kas viņai būs jānes.

https://www.litres.ru/aleksandra-braken/temnye-otrazheniya/

Tumšie atspulgi. Nedziestošā

https://www.litres.ru/aleksandra-braken/temnye-otrazheniya-nemerknuschiy/

Tumšie atspulgi. Rieta staros

Jūsu priekšā ir trešā daļa no rakstnieces Aleksandras Brakenas apbrīnojamās distopijas "Tumšie arspulgi". Iepazīstieties ar ilgi gaidīto Rubijas un viņas pavadoņu stāsta finālu!

Amerikas Savienotās Valstis pārsteidza briesmīgs vīruss, kas prasīja gandrīz visu šīs valsts bērnu dzīvības. Tie, kuriem izdevās izdzīvot, ieguvaīpašas spējas: fenomenālu prātu, spēku pār uguni vai elektrību, telekinēzi un pat cilvēka apziņas kontroli. Viņi nekavējoties tika pasludināti par sabiedrībai bīstamiem un ievietoti slēgtās vietās.

Rūbija nometnē dzīvoja sešus gadus, bet kāda brīnuma dēļ viņai izdevās aizbēgt. Kopā ar citiem bēgļiem viņa cenšas saprast, no kurienes radusies briesmīgā slimība, un atbrīvot tūkstošiem bērnu, kuriem lemts mirt nometnēs. Viņa arī sapņo atrast savu ģimeni. Un tas viss - riskējot ar savu dzīvību.

https://www.litres.ru/aleksandra-braken/temnye-otrazheniya-v-luchah-zakata/

Tumšie atspulgi. Tumšais mantojums

Nezināms vīruss ir inficējis bērnus un pusaudžus. Izdzīvoja tikai katrs desmitais. Bet kas viņi tagad ir - nometnēs ieslodzītie atstumtie? Joprojām cilvēki? Vai mutanti ar lielām spējām? Rūbija par lielu varu nesapņoja, bet tagad viņai tāda ir. Un katru dienu ar viņas palīdzību viņa izglābj citus un izdzīvo pati.

Piecus gadus pēc galvenajā triloģijā aprakstītajiem notikumiem mēs atkal tiekamies ar "Tumšo atspulgu" varoņiem. Tagad galvenais varonis ir Suzumi, kura lielvara slēpjas spējā pakļaut uguni.

https://www.litres.ru/aleksandra-braken/temnye-otrazheniya-temnoe-nasledie/

Filma.

https://www.bustle.com/p/the-darkest-minds-author-alexandra-bracken-knows-her-books-about-teens-with-the-power-to-change-the-world-are-more-relevant-than-ever-9879295