Aleksa Astere. Nakts raganas lāsts

Emblēmu sala. EMBLEM ISLAND: CURSE OF THE NIGHT WITCH

Emblēmas salā visi cilvēki no dzimšanas zina savu likteni. Dzīvības līnijas uz cilvēku plaukstām parāda viņu dzīves gaitu, un daudzkrāsainie simboli, kas parādās uz plaukstas locītavām, norāda uz turpmāko likteni un profesiju.

12 gadus vecais Tors Luna, pilsētas valdnieka dēls, piedzima ar līdera emblēmu. Tas nozīmē, ka nākotnē viņš mantos varu pār pilsētu. Bet Tors ienīst savu likteni. Katru rītu skolas priekšā, kur viņam māca topošā līdera prasmes, viņš iziet jūrā un stundām ilgi peld, sapņojot par peldētāja emblēmu, kas ļauj elpot zem ūdens. Vēlmju piepildīšanas naktī, kad pilsētas iedzīvotāji iemet ugunskurā notis ar vēlmēm nākamajam gadam, Tors lūdz dievību vēlmēm atbrīvot viņu no līdera emblēmas un pretī dot ilgi gaidīto niršanas spēju. Nākamajā rītā Tors pamostas un redz, ka viņa līdera emblēma ir pazudusi, bet tās vietā uz ādas parādās raudošas acs attēls - lāsta simbols, kas pārsvītroja viņa dzīves līniju. Viņam ir tikai nedēļa, lai atrastu Nakts raganu, kas var noņemt lāstu un glābt viņa dzīvību.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/798578/

Nakts raganas lāsts

Veltīts Džonam Karlosam un Mēnesim (Lunam).

Un manai vecmāmiņai, kura man pastāstīja stāstu par meiteni ar zvaigzni uz pieres.

Var lasīt krieviski, par rakstnieci informācijas nav. Internetu aaizņem faili par dziedātāju ar tādu pašu vārdu.

https://libking.ru/books/sf-/sf-fantasy/1056753-aleks-aster-proklyatie-nochnoj-vedmy-litres.html?__cf_chl_managed_tk__=pmd__aM64yNRD5kWGE9H5xReY6UNNCSV08J99j6JF.sAX3U-1631208303-0-gqNtZGzNA1CjcnBszRH9

Taču tviterī ir autores lapa ar minimālu informāciju par sevi.

Award-winning author UPenn grad, 350,000 followers, 80m views on TikTok Rep:

@katedetweiler (pakstnieci pārstāv) and CAA

https://twitter.com/byalexaster

Aizmirstās pilsētas lāsts.

https://cmp24.ru/p/8160143-proklyatie-zabyitogo-goroda-izdatelstvo-eksmo-ooo