Aizvakar runāju ar melno puisi stāvlaukumā Pensilvānijā

Liekas, ka Amerikā ir nopietnas problēmas. Stulbie bezdarbnieki no geto ASV lielajās pilsētās izdara lāča pakalpojumu visiem melnajiem puišiem, kuri godīgi strādā.

Iezīmēšu stāvokli Amerikā diviem vārdiem. ASV melnos iedala divās kategorijās.

  1. Lūzeri, kuri dzīvo lielās pilsētās geto un ne velna nedara, no viņiem visas problēmas un mēsli.
  2. Normāli veči, kuri godīgi strādā un uztur ģimenes. Viņi cenšas dzīvot tāpat, kā mēs ar jums, un visādi ir cienījami. Viņi grib dzīvot normāli un tāpat, kā visi normālie cilvēki pasaulē, vēlas mieru. MIL raksta un rāda mums vienīgi morālus kropļus no pirmās kategorijas. Laikam, lai paceltu savu pašnovērtējumu... Kā saka, lai tas paliek uz viņu sirdsapziņas. Ja tāda viņiem ir. Tad lūk, šie melnie puiši NEKĀDĀ GADĪJUMĀ no mums baltajiem neko neprasa, pat otrādi, viņiem ir kauns par to, ko dara viņu ciltsbrāļi no geto. Taču, vai kāds viņos ieklausās? Es viņos klausījos.. tagad arī jūs izdzirdējāt.

Es jums ko teikšu – Pasaulē ir daudz labu cilvēku un mums ir jāturas kopā... Visiem smadzenes un mazāk ticiet televizoram!

Avots.: https://fishki.net/3367421-pozavchera-razgovarival-s-chernym-parnem-na-parkovke-v-pensilyvanii.html © Fishki.net