AGON by AOC turpina savu ilgtermiņa sadarbību ar G2 Esports

februāris 1, 2022

Viens no pasaulē vadošo spēļu monitoru1 un IT aksesuāru zīmoliem – AGON by AOC – paziņo, ka pagarina savu sadarbību ar vienu no visveiksmīgākajām un slavenākajām esporta organizācijām pasaulē — G2 Esports. Sadarbība pirmo reizi tika noslēgta 2018. gada janvārī un turpinās līdz šai dienai, tā ļauj G2 Esports komandām trenēties un sacensties ar viskonkurētspējīgākajiem spēļu ekrāniem no AGON PRO līnijas. Tai pat laikā izaicinājumi, ar kuriem viņiem nākas sastapties, un vērtīgais ieguldījums, ar ko dalās esporta komandas, vēl vairāk uzlabo un ietekmē AGON by AOC spēļu produktu attīstību.

AGON by AOC tikai nesen laida klajā vairākus ļoti konkurētspējīgus spēļu monitorus un perifērās iekārtas no sava AGON PRO līnijas klāsta, kas paredzēta esporta spēlētājiem un entuziastiem. Apgādājot G2 mācību telpas ar vismodernākajām tehnoloģijām, kā piemēram, 360 Hz atsvaidzes intensitāti, 1 ms GtG reakcijas laiku, kā arī progresīviem rīkiem, piemēram, Nvidia Reflex latentuma analizatoru, AGON PRO monitori piedāvā lielisku sasniegumu kopumu, kas pārnes esportu nākamajā līmenī.

G2 Esports jau ir kļuvusi par līderi un guvusi panākumus gandrīz katrā lielajā esporta turnīrā, tostarp League of Legends, CS:GO, Rocket League, Valorant un Rainbow Six Siege. Ar komandām spēlēs Sim Racing, Apex Legends, Fortnite un nesen izziņoto komandu spēlei Halo Infinite G2 turpina sacensties augstākajā līmenī lielākajā daļā populārāko spēļu. Par godu dažādībai un daudzveidībai spēļu pasaulē, kā arī pievienojot papildu spēku un prasmes, viņi iepriekš paziņoja par G2 Gozen — sieviešu komandu Valorant turnīram.

Pavisam nesen G2 Esports veiksmīgi iesaistījās izklaides sektorā un paziņoja par savu pirmo mūzikas ierakstu — “Our Way” — pauermetāla skaņdarbu, kurā piedalās G2 dibinātājs un izpilddirektors Karloss Rodrigess (Carlos Rodríguez), kas pazīstams ar segvārdu “ocelote”, kā arī Grammy balvai nominēti un slaveni mūziķi. Sekojot līdzi jaunākajām inovācijām, G2 Esports savus pirmos kolekcionējamos priekšmetus izlaida arī kā NFT, sniedzot atbalstītājiem iespēju iegūt patiesi īpašus G2 vēstures elementus. G2 ir kļuvusi par lielāko Rietumu esporta organizāciju, kas ir izveidojusi savu PFP NFT projektu, uzsākot jaunu NFT spēļu kopienu, kas izstrādāta, lai sniegtu spēlētājiem tūlītēju un reālu vērtību.

 

Mūsdienās augstākā līmeņa AGON PRO modeļi tiek izstrādāti, izmantojot G2 Esports atsauksmes un ieskatus no komandas un talantiem tajā. Šī partnerība ar apvienotām zināšanām ļāva viņiem ieviest 24,5 collu esporta modeli ar nosaukumu AGON PRO AG254FG, kas piedāvā 360 Hz atsvaidzināšanas intensitāti Full HD izšķirtspējā ar IPS paneli un ietver Nvidia G-SYNC, kā arī Nvidia Reflex latentuma analizatoru, lai spēlētāji var noteikt precīzu sistēmas latentumu un pārliecināties, ka viņi sacensībās izmanto visu labāko. AOC arī izstrādāja AGON PRO AG274QG — 27 collu IPS paneli ar 240 Hz atsvaidzināšanas intensitāti QHD izšķirtspējā, kas atbalsta Nvidia G-SYNC un HDR 600, apvienojot ātru, konkurētspējīgu spēļu pieredzi ar piesaistošu vizuālo precizitāti. Šie monitori ar aizsargekrāniem, kas novērš atspulgus, ir lieliski piemēroti lietošanai uz skatuves, īstos turnīros ar spilgtām skatuves gaismām.

Karloss “ocelote” Rodrigess, G2 Esports vadītājs, stāsta: “Tagad jau 5. gadu sadarbojamies ar AGON by AOC. Tas ir neticami, ņemot vērā to, cik ātri esports attīstās. AOC monitoru kvalitāte ir nepārspējama un mums ir ārkārtīgi svarīgi nodrošināt, ka spēlētājiem ir pieejama vislabākā aparatūra. 20G2 ir mūsu gads un esam lepni, ka AGON by AOC var piedalīties šajā piedzīvojumā kopā ar mums.”

“Pateicoties lieliskajai G2 Esports komandai, mūsu apgalvojums, ka vēlamies tirgū laist esporta monitorus ekstrēmiem spēlētājiem, iegūst patiesu leģitimitāti, ko nodrošina G2 Esports komandu pierādītie sasniegumi, izmantojot mūsu monitorus. Šīs sponsoru attiecības mūs iedvesmoja un palīdzēja noteikt viņu vajadzības, lai varētu nākt klajā ar jaunākajām inovācijām un tehnoloģijām un sniegt spēlētājiem to, kas viņiem patiešām nepieciešams, lai uzvarētu,” piebilst Stefans Zommers (Stefan Sommer), AOC International Europe globālais tirgvedības un biznesa vadības vadītājs.

Mūsdienās G2 Esports ir starptautiski panākumiem atzīta komanda ar daudzveidīgiem sastāviem, ko skatās visā pasaulē. AGON by AOC ļoti lepojas ar to, ka turpina atbalstīt G2 Esports, kas ir viens no pasaules labākajiem esporta klubiem.

https://kripto.media/agon-by-aoc-turpina-savu-ilgtermina-sadarbibu-ar-g2-esports/