Agnese Pastare. “Atstumtā uguns”

Pavisam jauna rakstniece un viņas grāmata

Linda Gudlena ir parasta jauniete, kura dzīvo nelabvēlīgā vidē… vai vismaz tā viņai likās, līdz kopā ar brāli viņi pārvācas uz jaunu vietu, kur meitene saprot divas lietas. Pirmkārt, bailes un nedrošība nāk no viņas pašas, nevis no cilvēkiem iepriekšējā dzīves vietā. Otrkārt, Linda uzzina, ka nepavisam nav parasta, astoņpadsmitajā dzimšanas dienā atklājot, ka spēj valdīt pār uguni. Sastopot vēl citus viņai līdzīgos, kas valda pār ūdeni, gaisu un zemi, meitenes dzīvē ienāk lērums ar piedzīvojumiem, jaunas zemes meklējumiem un jaunas sevis atklājumiem. Bet pat visjaukākajos un sirsnīgākajos brīžos zemapziņā vēl aizvien tirda doma, ka kādu dienu viņai nāksies stāties pretī savai sen zudušajai dvīņu māsai Ariatai.

Kā lai sagatavojas cīņai un kur ņemt ne tikai spēku vai prasmes, bet arī drosmi to darīt? Uz šiem jautājumiem Lindai atbildi palīdz rast kāds noslēpumains uguns elfs, ko viņa sastop viņu pasaulē - Detskā. Tā nu Linda Gudlena, Uguns Meita, mācās izprast sevi un pasauli sev apkārt.

Šis ir stāsts par cilvēku un elfu pasaulēm, par elementiem un to pārvaldīšanu, par mītiskām būtnēm un arī par to, kā iepazīt sevi. Un galu galā šis ir stāsts par to, ka vislielākā uzvara nav izcīnāma ar kaujas saucieniem vai cīņas prasmēm, bet ar kaut ko pavisam citu.

https://www.manabiblioteka.lv/agnese-pastare-atstumta-uguns/

Autores pārdomas.

Ir!

Atkal nedaudz pārdomu no manas puses. Atceros, ka vidusskolā vienu dienu mums bija kaut kāda nodarbība - kāds mērķis aiz tās bija, sen no manām atmiņām ir zudis, tomēr vienu lietu atceros gan. Mums bija jāuzraksta, kas mēs gribam būt pēc 5 gadiem. Tobrīd man nebija ne jausmas, bet sarunu gaitā nonācām pie secinājuma, ka es varētu uzrakstīt, ka gribu būt rakstniece.

Ir pagājuši nedaudz vairāk kā 5 gadi, tomēr mērķis ir sasniegts. Esmu tik pateicīga ❤️❤️❤️

Paldies Ilvija un Diana par darbu pirmlasīšanu!

Paldies vīram par nebeidzamo atbalstu šaubu pilnajos laikos!

Paldies visiem draugiem, kas ar nepacietību gaidīja šo mirkli tikpat ļoti, ja ne vēl vairāk, kā es pati!

Paldies @manabiblioteka par Jauno rakstnieku konkursu, kas motivēja mani pabeigt "Atstumto Uguni"!

Paldies @ezerrozes.gramatas par lielo palīdzību, iedrošinājumu un iespējas ieraudzīšanu!

Paldies Dievam par to, ka deva idejas, laiku, spēku un drosmi!

Esmu tik priecīga, ka trauks ir pilns un pāri plūst! ❤️

Ja jau grāmata ir rokās, nu ir iespēja to arī iegādāties grāmatnīcās un pašiem izlasīt, nevis tikai klausīties manās pārdomās par to.

https://www.facebook.com/ezerrozesgramatas/posts/1450770765429914/