Adelīna Greisa. Visas zvaigznes un ilkņi

Apraksts par autori un viņas daiļradi

All the Stars and Teeth

Maģija Vizidijā ir plaukusi kopš seniem laikiem. Tomēr asinskārais monstrs gribēja iznīcināt karalisti. Par savu asiņu cenu jaunais valdnieks noslēdza darījumu ar briesmoni, pārliecinot viņu pamest šo pasauli. Tomēr cilvēki nodeva vienošanos, un tumsa izlauzās. Un tikai četri no viņiem spēj viņai pretoties: PRINCESE, kas gatava darīt jebko, lai atgūtu troni. PIRĀTS, kurš domā atjaunot taisnīgumu. MAGS, kas vēlas aizsargāt savu mīlestību. NĀRA - sieviete, kas sapņo par atriebību. Vienai no viņiem piesprieda nāvessodu. Otrs ir nolādēts. Trešais ir nodevis kroni. Ceturtais tika aizturēts. Viņiem ir tikai viena iespēja iznīcināt tumšo burvību un glābt karalisti no ļaunuma, kas piemeklējis viņu dvēseles.

https://www.livelib.ru/book/1004187133-vse-zvjozdy-i-klyki-adelin-grejs

Te vēl.

https://www.livelib.ru/series/1478042-vse-zvjozdy-i-klyki

All the Tides of Fate

Aizraujošais turpinājums tūlītējam New York Times bestselleram "Visas zvaigznes un ilkņi", ko Tomi Adeyemi dēvēja par “valdzinošu”, Hafsaha Faizala “Vicious and alluring” un Adrienne Young par “fenomenālu”. Tagad autore Adelīna Greisa ir atgriezusies ar vairāk atklātas jūras piedzīvojumiem "All Fate Tides", šajā elektrizētajā fantāzijā, kas lieliski piemērota Stefānijas Garberas "Caraval" un Sarah J. Maas "Throne of Glass" faniem.

Ar asinīm un upuriem Amora Montara ir uzvarējusi sacelšanos un ieņēmusi savu likumīgo vietu kā Vizidijas karaliene. Tagad, kad salas ir nemierā un cilvēki apšauba viņas autoritāti, Amora nevar atļaut nevienam redzēt viņas vājās vietas.

Neviens nevar zināt par lāstu viņas asins līnijā. Neviens nevar zināt, ka viņa ir zaudējusi savu burvību. Neviens nevar zināt patiesību par zēnu, kurš tur trūkstošo dvēseles pusi.

Lai glābtu sevi un Vizidiju, Amora sāk izmisīgi meklēt mītisku artefaktu, kas varētu visu izlabot, taču tas maksā ar briesmīgām izmaksām. Mēģinot līdzsvarot savu lojalitāti pret cilvēkiem, galmu un sirds vēlmēm, Amora drīz atklās, ka valdīšanas spēks varētu viņu iznīcināt.

https://www.amazon.com/Tides-Fate-Stars-Teeth-Duology-ebook/dp/B085MVL2QY

Par autori.

Adalyn Grace ir New York Times bestselleru autore "All All Stars and Teeth", kuru Entertainment Weekly nosauca par "2020. gada lielāko YA fantāziju".

Pirms kļūšanas par autoru Adalina četrus gadus strādāja dzīvajā teātrī, darbojās kā bezpeļņas laikraksta vadošais redaktors un studēja par stāstu teicēju kā interns populārajā Nickelodeon Animation sērijā "The Legend of Korra".

Vietējā Sandjego pilsētā Adalina pavada savas nerakstīšanas dienas, skatoties pārāk daudz anime un spēlējot videospēles ar savu priekšniecisko kaķi un diviem socializēties nespējīgiem suņiem.

https://www.amazon.com/Adalyn-Grace/e/B07SW1RP8P/ref=dp_byline_cont_pop_ebooks_1