A. S. Bajeta. Jaunava dārzā

Jaunava dārzā ir brīnišķīgi erudīta izklaide, kurā bagātīgi un neparedzami krustojas apgaismība un seksualitāte, Elizabetes laikmeta drāma un mūsdienu komēdija.

https://www.goodreads.com/book/show/86888.The_Virgin_in_the_Garden

Joprojām dzīva.

"Dzīvā lieta" ir Frederikas kvarteta otrais romāns, kas, iespējams, tiek uzskatīts par Britu impērijas ordeņa dāmas Antonijas Sūzanas Bajetas galveno darbu. Tetraloģija tika uzrakstīta ceturtdaļgadsimta garumā, un tās sižets aptver arī ceturtdaļgadsimtu, pirmie divi romāni bija pirms Bukera balvas ieguvēja starptautiskā bestsellera Possess, bet trešais un ceturtais pēc tam. Tātad Frederika Potere sāk mācīties Kembridžā, dedzīgi kāra pēc zināšanām, neatkarīgas, pieauguša dzīves, mīlestības – tieši tajā brīdī vēsturē, kad tradicionāli izolētā Lielbritānija saņem masveida Eiropas kultūras potēšanu un sāk neatgriezeniski mainīties. Kamēr viņas vecākā māsa Stefānija ziedo studijas un zinātnisko karjeru savas ģimenes labā un viņas jaunākais brālis Markuss atgūstas no nervu sabrukuma, Frederika atšķirībā no Monē un Malārma, kuri uzstāja uz “laimi pakāpeniski uzminēt tēmu. ”, dod priekšroku lietas saukt tās lietas labā. Un ne Frederikai, ne Stefānijai, ne Markusam nav ne jausmas, kāda traģēdija viņus visus sagaida nākotnē...

No The New York Times bestsellera "Possession" autores nāk augsti novērtēts romāns, kas spoži detalizēti atspoguļo vienas paplašinātas angļu ģimenes dzīvi un izgaismo izvēli, kas viņiem jāizdara starp mājsaimniecību un ambīcijām, dzīvi un mākslu.

Stefānija Potere atsakās no daudzsološās akadēmiskās karjeras, lai apprecētos ar Danielu Ortonu, savukārt viņas māsa Frederika iestājas Kembridžā, un viņas brālis Markuss sāk atgūties no nervu sabrukuma.

https://www.goodreads.com/en/book/show/91519.Still_Life

Par autori raksts jau ir bijis.

https://www.lffb.lv/raksti/lasit-talak/antonija-baijete-brinumi-un-fantazijas-krajums