4 Ahav З Kankin - kārtējais pasaules gals un pareģojumi. Tikai fakti

1. Ievads

Tuvojas gadumija un ikgadējie cikliskie mitoloģiskie saasinājumi. Tātad - mēs visi zinām, ka 2012. gada 23. decembrī zeme uzdrāzīsies uz pasaules ass un pasaules gals ies bojā, jo tā ir rakstīts maiju kalendārā. Tā ir rakstīts un mēs visi to zinām, jo pareģojumi.

2. Kas ir  rakstīts.

Maiju pilsētā Tortuguero (tagadējā Meksikas štatā Tabasco) uz  kāda no monumentiem (Monumente 6) teksta noslēgumā ir rakstīts:

 

 

maiju kalendārs, pareģojumi, 2012

Tātad:
(1)TSUTS-jo-ma (2) u-13-PIK (3) 4-AJAW (4) 3-UN-wi (5) u-to-ma (6) i-…(7) ye-ma-9-OK-TE (8) ta-…-…

un iztulkojot:
Beigsies trīspadsmitā četrsimtgade 4 Ahav dienā 3 datuma mēnesī, notiks ... un nāks pār mums Bolon Okte (kaut kur) ... ...

Lietojot citu kalendāra pieraksta formu (garo) šo datumu var izteikt kā 13.0.0.0.0 - tātad beidzas viens kalendārais cikls.

Bolon Okte ir viens no maiju panteona pamatdieviem un tekstos, kas saglabājušies līdz mūsu dienām viņš tiek rādīts kā pastāvošās kārtības jaucējs kurš nes pasaulē karus, ļaunumu un ciešanas. Tiesa, jāņem vērā tas, ka maiju dievu vidū principā nebija Santaklausu tad šāda veida izgājieni no dievu puses bija parasta lieta. Bez tam jau savas attīstības klasiskajā posmā maiju sabiedrība bija burtiski atkarīgi no kalendāra (tempļu celtniecība, svētku svinēšana, ražas novākšana) tā ka šajā kontekstā tas (kalendāra cikla beigas) neapšaubāmi būtu bijis nopietns notikums šīs kultūras dzīvē. Pie tam skaitlim 13 bija īpaša nozīme maiju mitoloģijā.
No otras puses  - tas ir tikai kalendāra cikls kam seko nākamais un pirms kura bija iepriekšējais - maiju mitoloģijā nav apgalvojumu, ka pasaules radīšana būtu notikusi 3113. gada 7. septembrī pirms mūsu ēras (cikla sākums). Nu - un tādā garā.

3. Kam tas viss ir vajadzīgs.

Neizdevušamies žurnulētājiem, ezotēriskiem mitologiem kuri neievēro ārsta noteikto medikamentu lietošanu, mazohistiskam pseidoadrenalīna devu alkstošajiem postindustriālās sabiedrības planktonam..

4. Kas aiz tā visa slēpjas PATIESĪBĀ.

Un pienāca 2012. gada decembris ... un pie debesīm parādījās asteroīds.
Un sāks tas krist zemē. Un iestājās uz Zemes panika:
tas taču ir pasaules gals par ko bija rakstīts maiju kalendārā.
Un uzkrita asteroīds maiju kalendāram.
Un bija daudz putekļu, brēkšanas un zemes trīcēšanas.
Kad putekļi izklīda, vecā vietā stāvēja jauns kalendārs, līdz 32118. gadam
Un blakus tam bija vēl kāds akmens, mazāks.
Un uzraksts bij lasāms uz tā: "Nākošais kalendārs tiks atsūtīts tai pašā dienā, kad beigsies vecais, pateicamies par mūsu akmens kalendāru izmantošanu.!"

P.S.
Kā jums patīk mūsu reklāmas kampaņas jūsu pļavās? Gaidiet mazos zaļos tirdzniecības aģentus ar jauno modeļu katalogiem!
Vienmēr jūsu Supernova ABC.

P.P.S
Starp citu - pēc acteku kalendāra tas notiks 2012. gada 21.decembrī. - tiesa - Alfonso Caso correlation.

P.P.P.S
Sīkāk par beigu tēmu (ar precīziem datumiem).