280 Hz dominē ar AGON by AOC 27 collu izliekto monitoru, pārspējot konkurentus

26 jūnijs, 2024

Viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem AGON by AOC ar lepnumu prezentē AOC GAMING C27G4ZXE izliektu 27 collu (68,6 cm) Full HD monitoru, kas pārkāpj ieskaujošas, augstas atsvaidzes intensitātes spēļu robežas. Kā daļa no šajā gadā izziņotā G4 spēļu monitoru klāsta arī jaunais modelis C27G4ZXE ir izstrādāts elegantā slepeno cīnītāju iedvesmotā kantainā dizainā ar 1500R izliekumu un 280 Hz atsvaidzes intensitāti, kas patiks gan spēlētājiem, kuri izvēlas stāstos balstītas kaujas un lomu spēles, gan tiem, kuri dod priekšroku strauja ritma sacīkstēm, simulācijām un šaušanai.

ELEGANTS DIZAINS MODERNAI SPĒĻU VIDEI

Modernā dizaina modelis C27G4ZXE ar pelēku un baltu krāsu rakstu lieliski iederēsies jebkurā spēļu vidē. Monitora plānais rāmis un kontūras rada elegantu un pievilcīgu izskatu, līdzinoties slepena iznīcinātāja kontūrām, savukārt vienkāršais un kompaktais statīvs nodrošina stabilu pamatni, papildinot stilu un garantējot vairāk vietas uz galda e-sportu entuziastiem, kuriem nepieciešams aktīvāk kustināt peli vai pārvietot tastatūru. Saderība ar 100×100 VESA stiprinājumu nozīmē, ka C27G4ZXE monitoru varēs ērti uzstādīt uz kronšteina un izmantot kopā ar citiem monitoriem.

AIZRAUJOŠS 1500R IZLIEKUMS

AOC GAMING C27G4ZXE izteiktais 1500R izliekums ir piemērots lietotāja skatam, negatīvi neietekmējot attēlus un nodrošinot patiesi aizraujošu spēles pieredzi. Izliektais ekrāns līdzinās cilvēka acs dabiskajam izliekumam, nodrošinot ērtāku skatīšanas pieredzi ilgstošās spēļu sesijās. Neatkarīgi no tā, vai spēlētājs sēž sacīkšu simulatora kabīnē vai dodas pasaules plašumos, modeļa C27G4ZXE izliekums ļauj vēl vairāk iegrimt spēlē.

ZIBENSĀTRA 280 HZ ATSVAIDZES INTENSITĀTE KONKURĒTSPĒJAS PAAUGSTINĀŠANAI

Ar iespaidīgo 280 Hz atsvaidzes intensitāti AOC GAMING C27G4ZXE monitors nodrošina netraucētu spēli un iespēju ātri reaģēt, garantējot spēlētājiem konkurences priekšrocības strauja ritma spēlēs. Maksimālajā Overdrive režīmā monitors var sasniegt līdz pat 1 ms GtG reakcijas laika, samazinot pārrāvumu un izplūšanas iespēju. Vēl skaidrākām kustībām modelis C27G4ZXE piedāvā uzlabotu MBR (Motion Blur Reduction) režīmu ar stroboskopisko fona apgaismojumu, nodrošinot nemanāmu pikseļu pāreju un samazinot MPRT (Moving Picture Response Time) līdz 0,3 ms attēliem praktiski bez jebkādas izplūšanas iespējas.

FULL HD IZŠĶIRTSPĒJA OPTIMĀLAI VEIKTSPĒJAI

AOC GAMING C27G4ZXE monitora Full HD izšķirtspēja (1920×1080) sniedz optimālu līdzsvaru starp attēlu dzidrumu un veiktspēju. Šāda izšķirtspēja ļauj pat ar vidēji spēcīgiem grafiskajiem procesoriem sasniegt monitora piedāvāto iespaidīgo 280 Hz atsvaidzes intensitāti vairumā spēļu, lai spēlētāji varētu baudīt C27G4ZXE monitora zibensātro veiktspēju no pirmās dienas bez nepieciešamības pēc augstākās klases aparatūras.

AUGSTA KONTRASTA VA PANELIS AR HDR10 ATBALSTU

Modelim C27G4ZXE ir augsta kontrasta Fast VA panelis ar 4000:1 kontrastu dziļiem melnajiem toņiem un spilgtām krāsām aizraujošai vizuālajai pieredzei. Pateicoties HDR10 atbalstam, monitors var sasniegt plašu spilgtuma un krāsu amplitūdu, izceļot sīkākās detaļas tumšos un gaišos kadros, papildus uzlabojot spēlēšanas kvalitāti.

ADAPTIVE-SYNC TEHNOLOĢIJA NETRAUCĒTAI SPĒLĒŠANAI

Lai novērstu aiztures un ekrāna raustīšanos, AOC GAMING C27G4ZXE monitors atbalsta Adaptive-Sync tehnoloģiju, sinhronizējot monitora atsvaidzes intensitāti ar grafiskā procesora izvadi nevainojamai un plūstošai spēlēšanas pieredzei. Šī tehnoloģija ļauj spēlētājiem baudīt netraucētu spēlēšanu, nebojājot vizuālos artefaktus neatkarīgi no grafiskās kartes.

Augstas atsvaidzes intensitātes monitori dažādām vajadzībām
AOC GAMING C27G4ZXE monitors papildina cenas ziņā izdevīgo 280 Hz atsvaidzes intensitātes spēļu monitoru saimi, ko AGON by AOC prezentē šajā vasarā un kas ietver arī turpmāk norādītos modeļus: 27G2ZN3/BK ar plakano 27 collu VA paneli un augstumā regulējamo statīvu un C27G2Z3/BK ar izliekto 27 collu VA paneli un augstumā regulējamo statīvu.

CENAS UN PIEEJAMĪBA

AOC GAMING C27G4ZXE būs pieejams no 2024. gada jūlija ar 3 gadu garantiju par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 229,00 €.

1 IDC Quarterly Gaming Tracker — 2023. gada 4. ceturkšņa spēļu monitors

PAR AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadā, ir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvus, ergonomiskus, videi draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālām, gan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AGON by AOC ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

https://kripto.media/280-hz-domine-ar-agon-by-aoc-27-collu-izliekto-monitoru-parspejot-konkurentus/