2012.gada – Melnā Pūķa gads (Austrumu horoskops)

Publicēts: Novembris 13, 2011 - 11:40 PM Ievietotājs: Admin

[Melnā Pūķa gads, 2012.gads] Melnā Pūķa gads, Austrumu horoskops, 2012.gads

Saskaņā ar ķīniešu tradīciju 2012.gads būs Melnā Pūķa (ūdens stihija) gads. Pūķa simbols Ķīnā ir svēts, tas vēstī par varenu pirmatnēju spēku. Ķīnieši pret šo mītisko dzīvnieku izturas ar bijību un norāda, ka labi ir izmantot Pūķa atbalstu un aizsardzību, bet tai pašā laikā nākas būt piesardzīgam. Kā nu gan ne, ja Pūķis ar savu ugunīgo elpu var sadedzināt it visu sev apkārt?

 

 

Saskaņā ar vispārējo prognozi 2012.gads kopumā solās būt dinamisks, piepildīts dažādiem notikumiem, iespējams pietiekami dramatiskiem.

Jāatzīmē, ka Pūķa gadā visiem nāksies uzcītīgi strādāt, kļūt kreatīviem, radošākiem, izdomas bagātākiem, pacietīgiem un izturīgiem. Tie, kuri spēs pietiekami dinamiski attīstīties gada pirmajos mēnešos, gada otrajā pusē var cerēt uz veiksmi un perspektīvu notikumu attīstību. Sliņķiem atliks tik gausties par pelēko ikdienas rutīnu, stagnāciju.

Tie, kuri Pūķim “pierādīs”, ka spēj risināt dažādas problēmsituācijas, 2012.gada otrajā pusē var cerēt uz veiksmi un pirmajā pusgadā uzsākto projektu sekmīgu realizāciju. Apstākļi veidosies pietiekami labvēlīgi, izmantojiet tos, tai pašā laikā piesargieties no nelabvēļiem, kolēģu (partneru) intrigām, nenovīdības, skaudības.

2012.gada beigās izanalizējiet ieguvumus un zaudējumus, cenšaties neuzsākt un iesaistīties globālos projektos. Šāds aizrādījums skan visnotaļ loģiski, jo Pūķis 2012.gada beigās pamazām savu ietekmi zaudēs.

Kā sagaidīt 2012.gadu? Svētku apģērbā vajadzētu izmantot dažādus “ūdens” krāsu toņus – melno un tumši zilo krāsu. Nepiemirsīsim arīdzen par to, ka ķīnieši Pūķi tradicionāli saista ar zaļajiem krāsu toņiem. Lai “pielabinātos” Pūķim svētku apģērbu varat izrotāt ar dažādiem spīguļiem un vizuļiem, izmantojiet košu bižutēriju un rotaslietas. Pieļaujamas visdažādākās krāsu kombinācijas, Pūķim “patīk” viss košais.

Ja 2012.gadā vēlaties gūt vairāk ietekmes un varas pār dažādiem notikumiem, tad svētku apģērbā izmantojiet zaļās krāsas toņus. Varat izmantot oranžas krāsas aksesuārus, bižutēriju. Ja vēlaties harmonizēt mīlas lietas un rast savu otro pusīti, tad priekšroku dodiet violētās, zaļās un sarkanās krāsas kombinācijām. Ja vēlaties gūt atzinību darbā (biznesā), tērpieties oranžas, dzeltenas un melnas krāsas toņos. Ja tiecaties gūt materiālo stabilitāti, tad tērpu izvēlieties zeltaini melnos krāsās. Tie, kuri 2012.gadā vēlas gūt iekšēju mieru un harmoniju, tērpsies zilos, zaļos un gaiši zilos krāsu toņos.

Raugat, lai svētku galda maltītes pagatavošanas procesā netiktu izmantoti pusfabrikāti, konservi. Vairāk svaigu un veselīgu produktu, piemēram, dažādu salātu, dārzeņu, augļu.

Pašas Jaunā gada svinības vajadzētu šoreiz vajadzētu veidot īpaši kreatīvi. Padomājiet par jautrām rotaļām, izklaidēm, dziesmām un jokiem. Jo radošāk veidosiet Jaunā gada svinības, jo lielāka varbūtība labvēlīgi pret sevi “noskaņot” nākamā gada saimnieku – Melno Pūķi. Ja esat raduši jaunā gada svinības pavadīt pie televizora, tad šoreiz tas nederēs. Raudzīšanos TV kastītē atlieciet uz 1. un 2.janvāri, bet Jaunā gada nakti pavadiet jautrā draugu pulkā.

Svarīgākie astronomiskie notikumi, kas var ietekmēt cilvēku dzīvi 2012.gadā

2012.gadā norisināsies divi Saules un divi Mēness aptumsumi. Tie ietekmē vairums cilvēku, bet 2012.gadā īpaši uzmanīgiem aptumsumu laikā vajadzētu būt Strēlniekiem, Dvīņiem un Skorpioniem. Aptumsumu laikā nevajadētu uzsākt svarīgu projektus, pieņemt būtiskus lēmumus, doties ceļojumos.

2012.gada 20.maijā norisināsies Saules aptumsums (Dvīņu zvaigznājā)

2012.gada 4.jūnijā ¬– Mēness aptumsums (Strēlnieka zvaigznājā)

2012.gada 13.novembrī – Saules aptumsums (Skorpiona zvaigznājā)

2012.gada 28.novembrī – Mēness aptumsums (Dvīņu zvaigznājā)

Pēc Austrumu kalendāra Melnā Pūķa gads iestāsies 2012.gada 23.janvārī. Rietumu pasaules pārstāvji tradicionāli Melnā Pūķa gada iestāšanos svinēs noteikti divreiz ¬ - 31.decembra naktī un 23.janvārī.

Laimīgu un veiksmīgu 2012.gadu!

http://www.saulesjosta.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=4035&mode=thread&order=0&thold=0