"Zvaigžņu karu" aktieru atmiņu stāsti

Dažu šīs kulta filmas aktieru atmiņu apkopojums.

Entonijs Deniels. Es esmu C-3PO. Iekšpuses stāsts

"Krāšņi asprātīgs, dedzīgs un apgaroti" Dž. Abrams, Zvaigžņu karu režisors: „Skaivokera augšupeja”.

"Izredzes, ka es kādreiz rakstīšu grāmatu, bija aptuveni ... Ak, neuztraucieties. Mans zelta biedrs uztraucas par šādām lietām - es to nedaru. Es tiešām tagad esmu uzrakstījis grāmatu - stāstot savu stāstu ar savu balsi, nevis viņa balsi. - atzīstot, ka mūsu balsis un stāsti, ir nesaraujami saistīti. "

Kad 1977. gadā „Zvaigžņu kari” uzsprāga uz lielā ekrāna, nenoliedzami pieklājīgs zelta droīds, saukts par C-3PO, saņēma uzmanību visā pasaulē. Bet C-3PO nebija pārsteidzošs animatronikas displejs ar unikālu un neaizmirstamu balss pārraidi. Metāla kostīmā atradās aktieris vārdā Entonijs Daniels.

Šajā dziļi personīgajā memuārā Entonijs Daniels stāsta par savu pieredzi par episko kino piedzīvojumu, kas vairāk nekā 40 gadus ir ietekmējis popkultūru. Pirmo reizi viņš vaļsirdīgi apraksta savas vistiešākās atmiņas kā vienīgam aktierim, kurš parādījies katrā „Zvaigžņu karu” filmā - sākot no pirmās tikšanās ar Džordžu Lūkasu līdz pat pēdējām, emocionālajām dienām „Zvaigžņu karu” filmēšanai filmā: „The Rise of Skywalkers”.

Ar priekšvārdu, ko sarakstījis Dž. Abrams, un vēl neredzētām fotogrāfijām, šī grāmata ir nostaļģisks atskats uz Skywalker-u sāgu, kad tā tuvojas beigām. „Es esmu C-3PO: Iekšējais stāsts” atklāj Entonija Danielsa neaizsargātību, to, kā viņš noteica savu lomu un ko paveica, un ved lasītājus ceļojumā, kas vienkārši sākas tālu, tālu galaktikā.

https://www.amazon.com/I-Am-C-3PO-Inside-Story/dp/1465486100

Entonijs Deniels (Anthony Daniels; dzimis 1946. gada 21. februārī) ir britu aktieris, kurš vislabāk pazīstams ar savu lomu kā C-3PO Zvaigžņu karu sāgā. Vienīgais aktieris, kurš spēlēja absolūti visās franšīzes filmās.

Entonijs Daniels ir dzimis Solsberi, Viltšīrā, Anglijā, plastmasas uzņēmuma vadītāja dēls. Viņš ieguva izglītību Giggleswick skolā un divus gadus universitātē studēja jurisprudenci, pēc tam pameta amatieru drāmas pulciņu un apmeklēja Rouza Brufordas koledžu. Pēc vidusskolas beigšanas 1974. gadā Daniels strādāja BBC Radio un Lielbritānijas Nacionālajā teātrī Young Vic. Strādājot teātrī, viņš tika uzaicināts tikties ar režisoru Džordžu Lūkasu, kurš piedalījās „Zvaigžņu karu” atlasē. Sākotnēji Daniels atteicās no intervijas, bet viņa aģents pārliecināja viņu tikties ar Lūkasu.

Daniels teica, ka pirms viņa lomu “Zvaigžņu karos” vienīgā zinātniskās fantastikas filma, ko viņš jebkad bija redzējis teātrī, bija “2001. gada A Space Odyssey”, kas filmēta 1968. gadā; viņš bija tik neapmierināts ar filmu, ka iznāca 10 minūtes pēc sākuma un pieprasīja naudu atpakaļ. Tomēr 2011. gada intervijā viņš teica, ka to skatījies vairāk nekā 10 minūtes un kopš tā laika to skatījies pilnībā, turklāt tagad to uzskatījis par šedevru. Tajā pašā intervijā viņš teica, ka viņam patīk tādas postapokaliptiskas filmas kā “Mad Max”.

Viņš bija BBC Radio Drama Company biedrs. Runā tekoši franču valodā.

T. p.: P. S. Jauniem cilvēkiem “Odiseja” patiešām liksies lēna un garlaicīga. Spriedzes mūsdienu izpratnē tur nav nemaz.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%8D%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D0%BB%D1%81,_%D0%AD%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8

Kerija Fišere. The Princess Diarist

Šī pēdējā mīļās Holivudas ikonas Kerijas Fišeres grāmata ir ideālo „Zvaigžņu karu” dāvanu vainags. „Princess Diarist” ir intīma, jautra un atklājoša atmiņa par to, kas notika aiz kadra vienā no visu laiku slavenākajiem filmu komplektiem.

Kad Kerija Fišere atklāja pierakstus, kurus viņa glabāja pirmās „Zvaigžņu karu” filmas uzņemšanas laikā, viņa bija pārsteigta, redzot, ko viņi ir saglabājuši - sūdzīgi mīlas dzejoļi, nesavaldīgas pārdomas ar jauneklīgu naivitāti un ievainojamību, kuru viņa tik tikko atpazina. Pirms viņas aiziešanas viņas slava kā autore, aktrise un popkultūras ikona bija neapstrīdama, taču 1977. gadā Kerija Fišere bija tikai pusaudze ar visu tērējošu simpātiju savā kostārā Harisonā Fordā.

Ar šiem fragmentiem no viņas ar roku rakstītajām piezīmju grāmatām Princese Diarist ir Fišera intīma un atklājoša atmiņa par to, kas notika vienā no visu laiku slavenākajiem filmu komplektiem - un to, kas attīstījās aizkulisēs. Fišere apdomā arī slavenību priekus un ārprātu, kā arī Holivudas autoratlīdzības radītās dzīves absurdumu, kuru pārspēj viņas pašas kosmoskais honorārs. Smieklīgi jautrs un bezgalīgi citējams, „Princeses diarists” pārņem dienasgrāmatas sniegumu un pašpārbaudi, vienlaikus piedāvājot asprātīgu ieskatu vienā no Holivudas iemīļotākajām zvaigznēm.

https://www.amazon.com/Princess-Diarist-Carrie-Fisher/dp/0399185798/ref=pd_bxgy_img_2/142-0247005-8356400?_encoding=UTF8&pd_rd_i=0399185798&pd_rd_r=33addfc4-48e4-4f7c-a1f6-36988eee17fa&pd_rd_w=6Ygxz&pd_rd_wg=gLKwz&pf_rd_p=f325d01c-4658-4593-be83-3e12ca663f0e&pf_rd_r=5MSH1MJH3QRYCM5B2X6M&psc=1&refRID=5MSH1MJH3QRYCM5B2X6M

Kerija Fišere, Debijas Reinoldsas un Edija Fišera meita, kļuva par ikonu, kad sākotnējā Zvaigžņu karu triloģijā viņa spēlēja kā princese Lea. Viņas karjerā, kurā viņa kļuvusi par zvaigzni, ir lomas daudzās filmās, piemēram, „The Blues Brothers” un „Kad Harijs satika Salliju”. Viņa ir piecu bestselleru romānu “Wishful Drinking”, “Surrender the Pink”, “Grandma Delusions”, “The Best Awful” un „Postcards from the Edge” autore. Fišeres pieredze ar atkarību un garīgām slimībām - un vēlme par tām godīgi runāt - ir padarījusi viņu par pieprasītu runātāju un cienītu advokātu.

https://www.amazon.com/Carrie-Fisher/e/B000AP7SXW/ref=dp_byline_cont_pop_book_1