Lielais. Big

Savā laikā (1988. gadā) ar tādu pašu nosaukumu slavu ieguva amerikāņu romantiska, Penijas Māršalas fantāzijas komēdija "Lielais". Ar Tomu Henksu un Elizabeti Pērkinsu galvenajās lomās. Sižets bija tāds, ka mistiskā veidā pusaudzis iemiesojās pieaugušā vīrietī, kuram bija draudzene. Tā nu visi joki saistījās ar to, ka Toma Henksa varonis uzvedās kā bērns.

Šī ir pavisam cita filma, lai gan sižets, ka pieaugušais pārvēršas bērnā, vai otrādi, vai arī maina dzimumu, ir visai populārs un tādas filmas laiku pa laikam parādās vienmēr. Tā arī ir ar šo korejiešu (protams dienvidkorejiešu) seriālu. 2005. gads, aktierfilma, režisors  Byeong-hyeon Ji.

Astoņpadsmit gadu vecā Kan Gjon Čžuna stāsts var rādīties pasakains. Pēc tam, kad viņš iekļūst lielā avārijā un kopā ar pieaugušu vīrieti reizē iegāžas ūdenī, viņa ķermenis pārvēršas tikai eksistējošās miesās, jo viņam sākas smaga ilgstoša koma.

Pats ķermenis nekustīgi gulēja, piekalts gultai un savienots ar dzīvības nodrošināšanas sistēmu, bet viņa dvēsele ņēma un pārcēlās doktora So Jun Čžuna ķermenī, kuram šajā brūdī bija jau pāri trīsdesmit.

Jaunajam puisim pieauguša cilvēka ķermenī nācās daudz nopūlēties, lai piemērotos jaunajai dzīvei. Nemaz jau nerunājot par to, ka ārsta dzīve viņam galīgi nav piemērota, turklāt viņam vēl jāuztur attiecības ar ārsta meiteni. Tas ir vēl sarežģītāk, jo puisis meiteni, savu skolotāju-praktikanti jau bija iepazinis agrāk, pat tā kā koķetējis ar viņu. Skolotāja gatavojās kāzām ar dakteri, kurš, liekas, domāja par kāzu atcelšanu, jo nebija nemaz tik iemīlējies? Vispār - vienas problēmas! Tagad puisim nākas domāt, kā visu pavērst atpakaļ un vai tas vispār ir iespējams?

Seriāls ir 16 epizodu garš krievu tulkojumā un tās katra iet kādu stundu katra.

http://seasonvar.ru/serial-5026-Bol_shoj.html

Principā, tā nosaukums oriģinālā ir pavisam cits: "Sassy Girl, Chun-hyang", oriģinālā "Kwaegeol Chun-hyang" un tor ir 17 epizodes. Sinonīmi: "Heroine Chun-hyang" (nosaukums YesAsia), vai arī "Delightful Girl Chun-hyang".

http://www.spcnet.tv/Korean-Dramas/Sassy-Girl-Chun-hyang-review-r854.html#.XCUEsVUzaUk

Principā seriāls ir slavenas korejiešu leģendas interpretācija:  "Legend of Choon-hyang".

https://wiki.d-addicts.com/Delightful_Girl_Choon_Hyang

Leģenda.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chunhyangjeon