Devītās planētas parādīšanās

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā - t.p.)

XX gadsimta noslēpumi (Таины ХХ века), 2017.gada 20.februāris

Japāņu astronomi pierādīja, ka spēcīgākie superuzliesmojumi iespējami pat uz sarkanajiem punduriem – zvaigznēm ar vēl mazāku masu un gaismību nekā Saule. Agrāk tika uzskatīts, ka jebkuri uzsprāgšanas procesi uz tiem ir īpaši maz ticami notikumi. Tomēr galarezultātā astrofiziķi atklāja 365 superuzliesmojumu pēdas uz 148 zvaigznēm! Un tamlīdzīgi uzliesmojumi turpinājās no vienas stundas līdz pusei diennakts un reizēm palielināja gaismekļa spilgtumu vairāk kā par trešdaļu.

Kāpēc tā notiek? Japāņu astrofiziķi uzskata, ka uzliesmojumi uz gaismekļiem notiek tādēļ, ka to plazmu uztrauc masīva, līdzīga degošam Jupiteram,planēta, kura atrodas tuvā tiem attālumā.

Tomēr Krievijas zinātnieki uzskata, ka tamlīdzīgs uzliesmojums īpaši maz iespējams uz Saules tuvākajā laikā, par cik pēdējos miljards gados izraktā vēsture nesatur pat mazāko mājienu uz tamlīdzīgu kataklizmu.

Taču te lietā parādās devītā Saules sistēmas planēta. Tiek uzskatīts, ka tā, visticamāk, ir milzis, līdzīgs Urānam vai Neptūnam. Spriežot pēc visa, nezināmā planēta klīst kaut kur Saules sistēmas nomalēs, Oriona mākonī. Pie tam tās orbīta var būt diezgan nenoturīga, kas principā spēj novest pie katastrofālu satuvināšanos ar mūsu gaismekli un izraisīt Saules superuzliesmojumu.

Ja kaut kas tāds notiks, sprādziens uz Saules izjauks pavadoņu un Zemes telekomunikāciju darbību. Mēs šķirsimies no daudzām ierastām lietām, sākot no mobilajiem sakariem un beidzot ar Internetu. Cietīs pat kabeļtelevīzija un vadu telefonija. Šo enerģijas blīvumu spēs izturēt tikai stikla šķiedras sakaru sistēmas. Nāksies evakuēt arī visus kosmonautus, kuri strādā uz MKS un orbītā.

Tā, varbūt, mītiem par planētas Nibiru graujošo spēku pamatā ir racionāls grauds?