Boriss Lego. Krēslas stāsti

Stāsts par autoru un viņa grāmatu

Šī ir biedējoša grāmata. Viņas varoņi ilgi raudzījās bezdibenī, un tagad bezdibenis sāka ieskatīties viņos. Vai esat gatavs skatīties arī no ziņkārības? viņos un viņā? Tika atbrīvoti 19 dēmoni no viduslaiku traktāta, kuru sadedzināja inkvizīcija. Un viņi alkst slavas! 19 stāsti krievu gotikas stilā [atsauksmēs - ar gotiku tiem nav nekāda sakara - t.p.], kuriem nav dekadenta romantisma spārnu un kas ir tik nežēlīgi un smagi kā Sibīrijas katorga, jums var šķist autora nesavaldīgas iztēles izdomājums. Tomēr Boriss Lego ir pārliecināts: tas nebija tikai viņa sapnis. Tas ir sapnis par saprātu, gaismas un ēnas spēle krēslas zemapziņā, ko rada cilvēku masas. Un pati realitāte, par laimi, ir atšķirīga ... Drīz jūs redzēsit, ka krievu gotikai ir katarses efekts, ka tās tālais mērķis ir attīrīšana. Visas sakritības ar reāliem cilvēkiem un dēmoniem ir nejaušas. Luija Le Bretona ilustrācijas un nezināmu 19. gadsimta autoru gravīras.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/537311/

Mūsdienu autors, kura patiesā identitāte līdz šim ir bijusi pārklāta ar slepenības plīvuru. Grāmatas “Krēslas stāsti” priekšvārdā viņš pats rakstīja, ka ir krievu emigrantu pēcnācējs, kurš ieradās mūsdienu Krievijā, lai meklētu slavu. Viņš noteikti atrada slavu - 2016. gada janvārī viņa stāstu grāmata saņēma balvu «НОС» (Новая словесность).

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/174241/

Autors stāsta par savu grāmatu.

https://www.youtube.com/watch?v=ObgW26ymRyQ

Atsauksmes - drausmīgas. Ne grāmata, bet - neizteikšos, lai nebūtu rupjš. Garīgi neveselu cilvēku domas pārceltas fantāzijas pasaulēs. Skaidrs, ka iesaku neinteresēties par šādu - šedevru - pēdiņās. Pirmizdevums Francijā, bēdīgi slavenajā Charlie Hebdo izdevniecībā, pilns ar lamu vārdiem, kas krievu izdevumā notušēti. Tā kā pieminu tikai tāpēc, lai brīdinātu - neuzķerties! Kaut gan ir, kam patīk - pat prēmiju dabūjis.

https://www.labirint.ru/reviews/goods/537311/

Ja kāds tomēr iedomājas lasīt?

https://knizhnik.org/boris-lego/sumerechnye-rasskazy