Aleksandrs Buškovs. Sibīrijas noslēpumi. Aukstuma un neizskaidrojamu noslēpumu zeme

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā)

Sibīrija diez vai nav viena no noslēpumainākajām vietām uz planētas, kas stāv vienā līmenī ar pasaules slavenajiem ģeoglifiem Naskas tuksnesī, Stounhendžu, Bermudu trijstūrī, Heopsa piramīdām... Vienkārši nez kāpēc krievi to nedara, reklamējot pasaulei savu māju noslēpumus un mīklas ...

Kas ir tikai Tunguskas fenomens, kas vēl nav atrisināts. Noslēpumaina Levanevska lidmašīnas apkalpes pazušana, kuras mirstīgās atliekas it kā bija redzamas Jakutijā. Vai arī "Aizkamas sudrabs", kura fantastiskie nogulumi tika atrasti Permas teritorijas blīvajos mežos. Un neatrisinātais slāvu tautas izcelsmes noslēpums? Vai arī atklāta absolūti neticama sena apmetne ar nosaukumu Arkaima, kas ietver veselu "pilsētu valsti", kas datēta ar otro gadu tūkstoti pirms mūsu ēras ...

Vietējais sibīrietis Aleksandrs Buškovs mīl kolekcionēt un risināt noslēpumus. Šo grāmatu var saukt par neizskaidrojamā antoloģiju, kas ietver krievu zemes, tās vēstures apbrīnojamos faktus.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/810745/

Par autoru.

Buškovs Aleksandrs Aleksandrovičs ir viens no spilgtākajiem un izteiktākajiem mūsu laika autoriem un viens no visvairāk lasītajiem rakstniekiem Krievijā. Līdz šim viņa grāmatu kopējā tirāža ir pārsniegusi 17 miljonus eksemplāru. Buškovu dēvē par "krievu detektīvtrillera karali" un "objektīvu zinātnisko fantastiku" un par "krievu Konanu Doilu". Viņa darbi "Krievija, kuras nebija" un "D'Artanjans, kardināla gvards", pamatojoties uz dokumentāliem avotiem, joprojām izraisa viskarstākās diskusijas vēsturnieku vidū.

Kritiķi Aleksandru Buškovu sauc par autoru ar savu pasaules uzskatu, telpisko skaņu un attēlu efektu radītāju. Katrs viņa darbs ir pārbaudīts, nevainojams pat no "augstās literatūras" stila, nebūt ne mazsvarīgu sižeta gājienu un autora enciklopēdisko zināšanu viedokļa.

Buškovs dzimis Minusinskā, Krasnojarskas apgabalā, 1956. gada 5. aprīlī. Būdams enciklopēdisku zināšanu cilvēks, viņš neieguva augstāko izglītību un mainīja daudzas profesijas: pirms rakstnieka karjeras sākuma viņš strādāja par pastnieku telegrammu piegādē, krāvēju, apdrošināšanas aģentu, ģeofizikas ekspedīcijas strādnieku. un, visbeidzot, darbinieks Hakasijas reģionālās partijas komitejas laikrakstā un literāro vadītāju Hakasijas drāmas teātrī.

1981. gadā Buškova pirmais stāsts tika publicēts žurnālā "Literaturnaja Učeba", un 1986. gadā pirmā grāmata tika publicēta Krasnojarskas reģionālajā izdevniecībā. Pirms traģiskās Krasnojarskas apgabala galvas Aleksandra Lebeda nāves viņš rakstīšanas darbību apvienoja ar darbu kā gubernatora padomnieks. Aleksandra Buškova grāmatas tiek izdotas miljonos eksemplāru. Viņa darbi nosaka mūsdienu piedzīvojumu romāna seju.

Par pašu autoru ir zināms ļoti maz. Viņš dzīvo kā vientuļnieks Krasnojarskā. Turklāt saskaņā ar baumām viņš pat nedzīvo pašā Krasnojarskā, bet gan kādā ciemā, kur ir tikai viens telefons, un tas ir ciema padomē. Neskatoties uz to visu, Buškovs joprojām ir viens no visvairāk publicētajiem autoriem Krievijā. Slava rakstniekam radās 90. gadu vidū pēc diloģijas par Staņislavu Svarogu - "Bruņinieks no nekurienes" - "Lidojošo salu" iznākšanas, lai gan viņš sāka rakstīt 70. gadu beigās. Jauno popularitātes kārtu autoram ienesa detektīvstāsti, kas deviņdesmito gadu otrajā pusē iznāca no rakstnieka pildspalvas. XXI gadsimta sākumā Buškovs izdeva publicistisku grāmatu sēriju par Krievijas vēsturi un modernajiem laikiem.

[Te jāpiezīmē, ka autors nekādā ziņā nav mūsējais attieksmē pret Latviju. Vīna viedoklis ir visai impērisks - t.p.]

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/13001/

Sibīrijas noslēpumi - citur.

https://batop.ru/10-neveroyatnyh-tayn-sibiri

Sibīrijas Troja.

https://armflot.ru/tajny/2358-sibirskaya-troya-kakie-osady-vyderzhival-drevnij-gorod-plemen-ugrov-na-obi