Meklēšana

Koppelions. Coppelion

2013. gada anime. Režisors Singo Sudzuki.

Briesmīgā katastrofa, ko izraisīja spēcīgs sprādziens atomelektrostacijā, pilnībā iznīcināja Tokiju. Plaukstošās pilsētas vietā palika radioaktīvs tuksnesis. Bet pēc kāda laika dzīve sāk pakāpeniski atgriezties pilsētā, lai gan skaitītāji joprojām uzrāda augstu radiācijas līmeni. Turklāt uz drupām parādījās ne tikai dzīvnieki un augi, bet arī cilvēki. Kas viņi ir? Pilsoņi, kuriem neizdevās aizbēgt vai nosūtīja spiegus? Lai atbildētu uz šo jautājumu, darbā tiek iesaistīti slepenā projekta "Coppelion" dalībnieki. Šī projekta īpašajās laboratorijās tika izveidoti ģenētiski modificēti cilvēki, kuri nebaidās no radiācijas. Un tas ir labi, ka viņi joprojām ir pusaudži. Šīs trīs jaukās meitenes ir Japānas lielākā cerība!

Tātad trīs slepenā projekta absolventi - kautrīgā Taeko, drosmīgā Ibara un jautrā Aoi - dodas uz "mirušo pilsētu". Ģenētiskā pārstrukturēšana ne tikai padarīja meitenes nejutīgas pret radiāciju, bet arī ļāva viņām iegūt izcilu izturību, tūlītēju reakciju un neticamu spēku. Vārdu sakot, meitenēm piemīt visas tās īpašības, kas supervaroņiem ir vajadzīgas slepenas misijas laikā.

Ierodoties metropolē, varones saprot, ka tas nav tuksnesis. Cilvēku ir pietiekami daudz, un, protams, visādas briesmas. Tātad projekta absolventiem būs pilnībā jādemonstrē savas unikālās īpašības, glābjot vājos un atvairot ienaidniekus.

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Coppelion

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/9479/Coppelion

Viki lapa.

https://coppelion.fandom.com/wiki/Coppelion_Wiki

Mangas lapa.

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Manga/Coppelion

Nosaukums ņemts no šī baleta.

Leo Delība Kopēlija ir Ernsta Teodora Amadeja Hofmaņa pasakas Smilšuvīrs klasiskais lasījums. Komisks, krāsains, dzīvespriecīgs - tāds ir šis balets, kurā mūsu trupas labākie solisti izdejo un izspēlē stāstu par jauno Franci un viņa mīļoto Svanildu. Jaunieši nonāk īstā pārpratumu virpulī, kad Svanildas skaistumu aizēno noslēpumainā doktora Kopeliusa daiļās meitas burvība. https://www.opera.lv/lv/izrade/kopelija/