Zahars Oskotskis. Humānā lode

Autors un viņa daiļrade

Grāmata par zinātni, politiku, vēsturi un nākotni.

Grāmatā ir iekļauti labākie Zahara Oskotska darbi publicistikas, vēstures, ruturoloģijas žanrā. Krājuma pamatā ir grāmata "Humānā lode" - darbs par zinātni un tās mijiedarbību ar politiku, par zinātnes lomu XX gadsimta notikumos un XXI gadsimta nākotnes notikumos. Lasītājs var pārliecināties: no grāmatas pirmizdevuma laika tās tuvākās prognozes ir realizējušās, bet mūsu dienās pieaug varbūtība, ka piepildīsies arī tālākās prognozes. Šajā krājumā grāmata "Humānā lode" ir papildināta ar vēsturiskiem aprakstiem, esejām un rakstiem.

https://www.ozon.ru/context/detail/id/18481405/

Par rakstnieku.

Zahars Oskotskis ir dzimis 1947. gadā, Ļeņingradā. Pēc Ļeņingradas Tehnoloģiskā institūta beigšanas gandrīz 20 gadus ir strādājis kara rūpniecības ZPI. Vairāk nekā 20 izgudrojumu autors. Kā prozaiķis un publicists darbojas no 1980. gada. Grāmatas "Humānā lode" (2001) autors, tā ir veltīta zinātniski-tehniskā progresa iespaidam uz vēsturiskajiem notikumiem pagātnē, tagadnē un nākotnē, tāpat arī programmu cikla "Vēstures paradoksi" scenārijiem Pēterburgas televīzijā. 2004. gadā iznāk pirmais Zahara Oskotska romāns "Trojas pēdējais tornis". 2012. gadā - romāns "Pavasara, sārtais gadsimts. Krievija-2024", kā arī jauns grāmatas "Humānā lode" izdevums, ko papildina vēsturiski apraksti, esejas un raksti. 2014. gadā iznāk romāns "Ziemas ātrais. Padomju laikmeta hronika". Romāni pārsvarā veltīti padomju pēdējo desmitgadu inteliģences liktenim.

https://www.ozon.ru/person/oskotskiy-zahar-grigorevich-301496/

Var lasīt "Lodes" fragmentu.

https://www.litmir.me/br/?b=81685&p=1

Par grāmatu un prognozēm, kas piepildījušās.

http://mirfactov.com/gumannaya-pulya-kniga-maloizvestnyih-faktov-i-sbyivayushhihsya-prognozov/

Autora mājaslapa.

http://www.oskotsky.ru/

Īsumā. Pasauli šajā gadsimtā gaida divas krīzes: viena jau notiek - migrācija, otra būs kā reakcija - 3. pasaules karš, tikai savādākā veidā - kontracepcijas karš. Pēc autora domām, slepenās Rietumu laboratorijās pašlaik tiek izstrādāti "humāni" līdzekļi, lai padarītu Dienvidu iedzīvotājus neauglīgus, tā gadsimta beigās Zemes iedzīvotāju skaits nebūs prognozētie 11-12 miljardi, bet tikai 3-4, jo lielāku skaitu Zeme vienkārši nevarēs pabarot, vai arī Rietumu pasaulei nāksies dzīvot tik lielā nabadzībā, kā tagad dzīvo cilvēki dienvidzemēs. Iespējams, ka karš jau ir sācies...

https://www.kompravda.eu/daily/23843/62437/

Zahars Oskotskis "V kontakte".

https://vk.com/zakhar_oskotsky