WakFu

Pārmaiņas pēc franču anime seriāls. 2008. gads, režisori Eun Young Choi, Entonijs Ru. Pēc Vikipēdijas: Anthony Roux, Fabrice Nzinzi.

Seriāls stāsta par bērnu vārdā Jugo, kuram liktenis ir paredzējis mainīt šo pasauli. Stāsts sāk attīstīties, kad lielais pūķis Grougalogrāns nonāk WakFu pasaulē. Uz viņa rokām ir Jugo, kurš viņam jānodod labās rokās, lai zēns varētu izpildīt savu misiju. Izvēle balstās uz labsirdīgo cilvēku, kura vārds ir Alberts, un tad viņa rīcībā nonāk bērns, lai viņš par to rūpētos. Pēc divpadsmit gadiem zēns atklāj sevī spēju izsaukt teleportu. Saskaņā ar līgumu Alberam no šī brīža vajadzētu pārtraukt būt par jugo aizbildni un sūtīt viņu meklēt savus īstos vecākus.

http://seasonvar.ru/serial-7637-VakFu-1-season.html

2. sezona. 2008. gads

Animācijas filma stāsta par cilvēku vārdā Alberts, kurš savulaik tikās ar īstu Pūķi, un šī tikšanās pilnībā mainīja viņa pasauli. Šis Pūķis nodeva vīram mazuli un teica, ka viņam tas jāsargā, jo zēns ir neparasts. Divpadsmit gadu laikā Alberts visas savas zināšanas un prasmes ielika zēnā.

Un tagad, kļūstot par pieaugušo, Jugo, tas ir jaunā cilvēka vārds, uzzina par viņa lielo varu - spējām atvērt dažādus portālus. Puisis ir satriekts. Bet nākotnē šī apbrīnojamā dāvana palīdzēs pēc kaujas atrast draugu, kuru visi uzskatīja par mirušu, jo viņš burtiski pazuda. Puiša draudzene un Jugo šaubās par viņa nāvi. Noskatoties aizraujošo animācijas seriālu, varat uzzināt, ko unikālas dāvanas īpašnieks darīs un kādi piedzīvojumi viņu sagaida.

http://seasonvar.ru/serial-7643-VakFu-2-season.html

Wakfu: La Quête des Six Dofus Eliatropes. OVA

2014. gads. Režisori Olivje Tullije, Entonijs Ru.

Oriģinālā projekta "WakFu" 2. sezona noslēdzās. Scenārija autori ir gatavi mums pastāstīt, kas notika dažus gadus pēc brīža, kad beidzās spilgtie to laiku notikumi. jugo un Adamai atkal mēģina dzīvot mierā, tomēr šķiet, ka viņiem tas neizdosies. Otomai viesojas viņu mājās. Viņš ir viens no slavenākajiem alķīmiķiem, kurš dzīvoja Divpadsmitu pasaulē. Galvenais varonis ierodas varoņu mājā ar skumjām ziņām. Amālija ir pakļauta briesmām un tai ir nepieciešams viņu atbalsts. Sadidas Karaliste cieš vēl vienu kataklizmu. Ogresta asaras pārpludināja lielāko daļu karaļvalsts. Kaut kur nezināmā virzienā pazuda seši Dofusi, kuriem patiesībā vajadzēja palīdzēt galvenajiem varoņiem šajā sarežģītajā situācijā. Kas to būtu domājis, ka tagad Jugo un Ādamajam ir jācīnās par savu dzimto zemju brīvību un drošību. Tiesa, vispirms jāatrod seši pazudušie Dofusi. Divi atrodas Hareburga grāfistē. Viņam ir skaidras prasības svarīgu elementu atgriešanai - viņš vēlas Amālijas roku. Princese, kas ir gatava jebko savu cilvēku labā, dodas pie grāfa. Viņu pavada Brālība. Acīmredzot daudzi nav apmierināti ar šo lēmumu, bet, šķiet, nav citas izejas.

http://seasonvar.ru/serial-23884-Vakfu_V_poiskah_shesti_dofusov.html

3. sezona. 2017. gads

Jugo ir mazulis, kurš dzīvo brīnišķīgu dzīvi, bezrūpīgu un brīvu! Galvenajam varonim pat nav aizdomas, ka tieši viņam bija lemts mainīt pasauli uz labo pusi. Tomēr līdz šim viņš aug un vienkārši dara to, kas viņam sagādā prieku. Alberts ir vecs vīrs, kurš savā mazajā ciematiņā izdod likumus. Reiz viņš bija tas, kurš atrada šo zēnu un padarīja viņu par daļu no sava ciema. Tomēr puisi viņš atrada viena iemesla dēļ - kopā ar bērnu bija dīvaina zīmīte, kurā bija skaidri norādīti norādījumi, kā rīkoties, kad galvenais varonis kļūs vecāks. Lai cik savādi tas arī nebūtu, nezināmi cilvēki lūdza atlaist Jugo, kad viņš kļūst pilngadīgs. Alberts nepretojās, nedomājot, ka zēnam ir paredzēts pasaules lielā glābēja liktenis!

http://seasonvar.ru/serial-16690-VakFu-3-season.html

Par 4. sezonu.

https://autofreak.com/wakfu-season-4-release-date-trailer-cast-recap-and-latest-update/24323/

Netflix oficiālā lapa.

https://www.netflix.com/lv/title/80003196

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Wakfu_(TV_series)

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/wakfu/

Mājaslapa spēlei.

https://www.wakfu.com/en/s3

Enciklopēdija.

https://www.wakfu.com/en/mmorpg/encyclopedia

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1807824/