Veronika Kossanteli. Izrakteņi

Veronica Cossanteli. The Extincts

Vai ne tā? Ja mēs aiziesim uz mežu, tur dzīvojošie zvēri nepacienās mūs ar tēju un sviestmaizēm! Īpaši, ja tie ir ļoti dīvaini un nedaudz bīstami radījumi, bet jums nākas tos pieskatīt (glābt), būt saskarsmē ar visādiem neliešiem. Pasaule, ko radījusi Veronika Kossanteli, ir pilna ar mežonīgu neprātu un īstu prieku. (Starp citu: mājā viņai dzīvo čūskas, bet raksta viņa ar ķirzaku uz galvas. Patiešām!)

 

Barijs Kaningems, izdevējs. 2013. gads.

http://loveread.ec/read_book.php?id=84630&p=1

Džordžam tā nebija pati labākā diena: nozaga viņa velosipēdu, mājās viņam nācās iet lietusgāzes laikā. Tādos apstākļos garastāvoklis sabojāsies kuram katram, īpaši, ja tava lieliskā velosipēda vietā tev piedāvā sarūsējušu, rozā, pilnīgu meiteņu pārpratumu!

Tagad puisim ir steidzami jānopelna nauda, un - kāda veksme! - viņš uzduras sludinājumam:

"Vajadzīgs palīgs. dzīvnieku mīlestība ir obligāta! Vajadzīgs Piemērots Cilvēks!"

Kurš var būt piemērotāks cilvēks, kā Džordžs? Zens pat nevarēja iedomāties, ka šos darbs izmainīs viņa priekšstatu par pasauli...

 https://www.labirint.ru/books/721985/

Veronika uzauga Hempšīrā un Honkongā ar veselu dzīvnieku sortimentu, ieskaitot ar izdomātu mājdzīvnieku dinozauru, kurš gulēja uz viņa gultas. Viņa strādā sākumskolā Sauthemptonā, kur dzīvo ar trim kaķiem, divām čūskām, vienu jūrascūciņu un lielu skaitu ķirzakas.

Viņas debijas romāns "The Extincts" ir brīnišķīgi smieklīgs un burvīgs piedzīvojums ar vairāk nekā mājienu uz Dālu. Viņas otrā grāmata publicēta 2016. gadā.

https://www.chickenhousebooks.com/authors/veronica-cossanteli/

Fantastu lapā.

https://www.fantasticfiction.com/c/veronica-cossanteli/