T. S. Šellija. Monstrs, kas nebija

Lieliski bagāts un dīvains fantāzijas piedzīvojums, kas mums visiem liks ticēt monstriem - vai tie būtu labi, slikti vai kaut kur pa vidu.

Tas ir vispārzināms fakts, ka fejas dzimst no mazuļa pirmā smiekla. Tas, kas nav tik labi dokumentēts, ir tas, kā veidojas monstri…

Šis ir stāsts par radījumu, kas ir gan savāds, gan unikāls. Kad viņš izšķīlās plašajā pazemes alā, kur mitinās briesmoņi, viņš izskatās gluži kā cilvēku zēns - lielā mērā pret to, kā visi to vēro. Pat kašķīgās gargūlijas, kas viņu adoptē un dēvē par “Imp”, tikai vēlas, lai viņš no tuvējiem veikaliem zags viņiem šokolādi. Viņš ir bērns ar kājām abās pasaulēs, un viņš nezina, kur der.

Tomēr drīz Imp saprot, ka Thunderguts, cilvēkēdāju ķēniņam, ir prātā viņam liels un bīstams liktenis, un viņš apstāsies, lai neko neredzu, kā tas notiks.

(Atkal tulkojums no angļu valodas, kaut kur var būt kļūdas).

T. S. Shelly. The Monster Who Wasn't.

https://www.bloomsbury.com/uk/the-monster-who-wasnt-9781526600820/

T.C. Šellija universitātē studēja radošo rakstīšanu un literatūru. Viņa māca angļu valodu vairāk nekā divdesmit gadus, un viņas pirmā skola tika klasificēta kā visattālākā Austrālijā. Viņai patīk auditorija, un ilgi pirms mācīšanas viņš rakstīja un izpildīja savu dzeju un īsos stāstus. Viņa sāka rakstīt romānus, lai izklaidētu savu meitu, kura gudri ieteica viņai mēģināt tos publicēt. Šellija dzīvo kopā ar savu vīru, meitu un diviem suņiem Pērtā, Austrālijas rietumos. "Briesmonis, kurš nebija", ir viņas pirmais romāns.

https://www.bloomsbury.com/author/t-c-shelley/