Silvija Grova. Kartogrāfu triloģija

Apraksts par rakstnieci un viņas daiļradi

S.E. Grove

S. I. Grova (S.E. Grove) — amerikāņu rakstniece, vēsturniece un pētniece-iesācēja.

Silvija no bērnības ir pieradusi pie dzīves uz ceļa, jo bieži pārcēlās no pilsētas uz pilsētu Latīņamerikā un ASV (apmēram reizi divos gados). Pavisam nesen viņa spēja apstāties un apmetās Bostonā, cerot sagraut pati savu rekordu, uzturoties tur ilgi, ilgi.

Kā vēsturniece, viņa ir pieradusi arī pie “laika ceļojumiem”. Silvijai ir īpaši aizraujoši “ceļot” uz Ziemeļamerikas pagātni un Dienvidamerikas pasauli. Tomēr viņai visinteresantāk šķiet uzzināt ne zināmu vēsturisko figūru dzīvi, kurām jau tiek pievērsta liela uzmanība, bet gan vienkāršu cilvēku dzīvi: galu galā viņu biogrāfijas var iegremdēt tā laika un vietas atmosfērā, tā sniegs izpratni par šī laikmeta ikdienas dzīvi.

Silvija savos darbos ievietoja visu savu ceļotāju pieredzi un zināšanas: rakstnieces debijas romāns “Stikla karte” tika publicēts 2014. gadā un atvēra Kartogrāfu triloģiju par ceļojumiem pa pasauli un laikā. Izdevniecība "Azbuka" publicēja visus trīs romānus - pirmo gadu pēc izdošanas oriģinālā.

https://fantlab.ru/autor45339

Mājaslapa.

http://segrovebooks.com/

Kartogrāfu triloģija.

Stikla karte.

Sen, gandrīz pirms gadsimta, uz mūsu Zemes ienāca nelaime. Laiku savienojums tika pārtraukts, universāla katastrofa sadalīja laiku daļās, mainījās pasaules karte, un kopš tā laika dažādas pasaules daļas dzīvo katra savā laikā.

Sofijas vecāki ir ceļotāji, viņi bruģē ceļu starp sadalītajiem laikmetiem. Bet, tiklīdz viņu pēdas ir zaudētas, tās pazūd bez pēdām. Un drīz nezināmi cilvēki nolaupīja slaveno Bostonas zinātnieku Šadraku, Sofijas tēvoci. Un meitene dodas kopā ar savu draugu, lai viņu meklētu. Stikla kartīte, burvju rīks, kas ļauj atrast ceļu sadalītā laikā un telpā, kalpo viņai kā asistente. Sofija joprojām nezina, ka necilvēcīgu asiņu būtne arī medī karti, un viņa kalpi, golemi, nezina ne žēlumu, ne žēlsirdību ...

https://fantlab.ru/work588481

Zelta mikstūra.

Ārā ir 1892. gada vasara. Gadu iepriekš Sofijas vecāki ceļoja ar mērķi veidot jaunās pasaules karti, bet pazuda, Sofija un viņas draugs Teo devās ceļojumā, lai viņus meklētu. Bet meitene savus vecākus neatrada. Pēc bezjēdzīgiem meklējumiem arhīvos un bibliotēkās, atrast vismaz kaut kādu pavedienu par tēva un mātes pazušanas noslēpumu, Sofija secina, ka viņas meklējumu atslēgu glabā dīvains laikmets. Pēkšņi viņa saņem anonīmu ielūgumu uz Nihilismanu sektas slepeno arhīvu, kur uzzina par viņas mātes dienasgrāmatu. Dienasgrāmata atrodas tālu Granadā, bet nevis Granadā, kas norādīta ģeogrāfiskajās kartēs, bet gan Granadā, kas atrodas citā laikmetā, ko sauc par Tumsu. Un Sofija slepeni dodas meklēt dienasgrāmatu ...

https://fantlab.ru/work588482

Nāvējošā migla.

"Zelta mikstūras" beigās Sofija devās mājās uz Bostonu, paredzot atkalapvienošanos ar Teo. Bet viņš tika izsaukts uz Rietumu kara fronti - šo perverso likteņa likteņa versiju no premjerministra Broadgjordla. Šadraks, būdams militārs kartologs, ir atkarīgs no viņa un nevar palīdzēt savai brāļameitai.

Sofija nekavējoties dodas ceļojumā, lai atrastu labāko draugu un reizi par visām reizēm atklātu savu vecāku noslēpumu. Un baumas par šausminošajiem ieročiem sasniedz Šadraku. Šī ir sarkanā migla, kas pazīstama kā Crimson Ofset. Tas, kurš to elpo, kļūst par slepkavu. Sofija un viņas ceļabiedri - un Teo līdzbiedri armijā - stāv tieši tās ceļā. Liktenis, kas sliktāks par nāvi, draud iznīcināt viņu dzīvības ...

https://fantlab.ru/work812434