Ronalds Malfijs. Bālais kauls

Dredshenda ir visu aizmirsta pilsēta Aļaskā, vairāk līdzīga, kā sliktas atmiņas.

Tieši šeit Pāvila Gallo dvīņubrālis pazuda bez vēsts pirms gada. Kad noskaidrojās, ka vietējais mednieks ir  sērijveida slepkava, kurš mežā saskaldījis gabalos un apbedījis apmēram desmit tūristus, Pols dodas uz Aļasku, lai uzzinātu, kas īsti notika ar brāli. Bet patiesības noskaidrošana nav tik vienkārša. Par velnu te klīst leģendas, kas zog cilvēku dvēseles, gadsimtu garumā notiek dīvaini un neizskaidrojami notikumi, pamatiedzīvotāji atsakās sazināties ar svešiniekiem, un visur apkārt ir koka krusti, kas, pēc leģendas, neļauj tam, kas dzīvo mežā, tikt klāt cilvēkiem. Un drīz Pāvils saprot, ka atbildes uz jautājumiem var būt sliktākas, nekā viņš domāja, un Dredshendas sliktā slava ir tikai atbalss no īstā murga, kas ienācis šajā pilsētā.

https://www.litres.ru/ronald-malfi-18733562/kost-blednaya/

Autors.

Ronalds Malfijs ir godalgots daudzu romānu un stāstu autors šausmu, noslēpumu un trilleru kategorijās no dažādiem izdevējiem, ieskaitot Little Girls, šīs vasaras 2015. gada metienā no Kensingtonas.

2009. gadā viņa  krimināldrāma "Šamroka aleja" (Shamrock Alley) ieguva sudraba IPPY balvu. 2011. gadā viņa spoku stāsts / mistērija - romāns Peldošās kāpnes (Floating Staircase) bija Šausmu rakstnieku asociācijas Bram Stoker balvas par labāko romāna finālists, saņēma zelta IPPY balvu par labāko šausmu romānu un Vincenta Preisa Starptautisko šausmu balvu. Viņa romāns "Šūpuļa ezers" (Cradle Lake) viņam piešķīra Bendžamina Franklina neatkarīgo grāmatu balvu (sudrabs) 2014. gadā, savukārt viņa episkais laikmeta trilleris "Decembra Parks" (December Park) 2015. gadā ieguva Beverlihilsas Starptautisko grāmatu balvu par spriedzi.

Visvairāk atzītā par vajājošu, literāro stilu un atmiņā paliekošajiem varoņiem Malfi tumšā fantastika ir guvusi atzinību visu žanru lasītāju vidū.

Viņš dzimis Bruklinā, Ņujorkā, 1977. gadā, un galu galā pārcēlās uz Česapīka līča apgabalu, kur šobrīd dzīvo kopā ar sievu un diviem bērniem.

Apciemot Ronald Malfi var Facebook, Twitter (@RonaldMalfi), vai viņa mājaslapā http://www.ronmalfi.com.

Par autoru.

https://www.goodreads.com/author/show/3512996.Ronald_Malfi

Foto ar diviem draugiem.