Roberts Hariss un jaunais Konans Doils

Roberts Dž. Hariss (dzimis, Dundī, Skotijā, 1955. gadā). Dundī ir pilsēta, kas bija slavena ar džutu, ievārījumu un žurnālistiku.

Mūsdienās tā ir slavenā kā kapteiņa Skota kuģa „Discovery” un gaļas pīrāgu mājvieta. Viņš uzauga, radot komiksus un spēles, un rakstot stāstus, kas kaitēja viņa stāvoklim. Savos tīņa gados viņš bija nežēlīgs zinātniskās fantastikas un jaunā žanra, ko sauc par „varoņu fantāziju” lasītājs. Šajās dienās fantāzija sastāvēja no „Gredzenu pavēlnieka” un vecajām grāmatām, mīlēja Viljamsu Morisu un lordu Danseniju.

Viņš apmeklēja Sv. Endrū universitāti, jo: a) tai bija laba reputācija klasikā un: b) tā bija pietiekami tuvu Dundī, lai viņš varētu nogādāt savu veļu uz mājām nedēļas nogalēs. Studējot latīņu un grieķu valodu, viņš paplašināja gan viņa lasītprasmi, gan savas sociālās prasmes līdz vietai, kur viņš varēja uzreiz runāt ar vairākiem cilvēkiem un izteikt lielāko daļu vārdu no “Kara un miera”. Viņš bija pirmais students 20 gadu laikā, lai uzrakstītu latīņu dzeju kā daļu no viņa apbalvošanas kursa, kas līdz šim nav izdevies nevienam.

Galu galā viņš ieguva pirmās klases apbalvojumu humānismā (latīņu valodā), lai pārsteigtu dažus citus, pabeidzis savu pirmo braucienu uz ASV. Pēc tam viņš pavadīja laiku kā pansionāta palīgu un strādāja par brīvprātīgu palīgu reliģiskās konferenču centrā pirms atgriešanās St. Andrews, lai turpinātu pētījumus.

http://www.harris-authors.com/

Rakstnieks ir Deboras Tērneres Harisas vīrs, viņa arī ir rakstniece. Fantāzijas darbi kopā arī ar slaveno Ketrīnu Kurcu. https://www.fantasticfiction.com/h/deborah-turner-harris/

Artijs Konans Doils un Kapraču klubs. 2017.

Artijs Konans Doils un viņa labākais draugs Edijs Hamiltons – Hems - naktī, slepus dodas uz dīvainu, drūmu kapsētu. viņi grib atklāt Doilu dzīvokļa jaunā iemītnieka noslēpumu. Un satiek tur... spoku - Pelēko Dāmu! Un vēl dzird dvēseli stindzinošu, kāda zvēra gaudošanu. Vai tiešām tas viss ir kaut kā saistīts. Dīvainās norādes aizved iesācējus detektīvus uz baiso Kapraču klubu. Izmeklēšana kļūst arvien bīstamāka... Vai Artijs spēs izdzīvot pēc tikšanās ar spokiem, ar gigantisko suni un atmaskos ļaundarus? Vai arī viņš uz visiem laikiem apmaldīsies Edinburgas miglainajās ielās?

1. Lielisks jaunums detektīvu, mīklu un piedzīvojumu mīļotājiem! Uzmanību, attēli uz vāka ir telpiski!

2. Artijs Konans Doils - nākamais lielākā izmeklētāja Šerloka Holmsa radītājs. Bet pagaidām, viņš ir parasts, 12 gadus vecs skolēns. Kopā ar draugu Ediju, kura iesauka ir Svins, Artijs sapņo kļūt par detektīvu. Viņus gaida drūmi noslēpumi un aizraujošas izmeklēšanas pašā Edinburgas sirdī, 10. gadsimtā!

3. Kopā ar galvenajiem varoņiem jūs uzzināsiet daudz interesanta par Edinburgu un Skotiju kopumā, izstaigāsiet tās miglainās ieliņas, ieskatīsieties drūmā kapsētā un pat atminēsiet Krievu Krusta noslēpumu!

4.  Vēl jaunie detektīvi satiks savā ceļā milzīgo, baiso suni Tumsu! Esiet mierīgi: Svins spēs ar to tikt galā visnegaidītākā veidā!

5. Daudz mīklu, visnegaidītākie sižeta pavērsieni, atmiņā paliekoši varoņi... Vispār, garlaikoties nevajadzēs nekad!

https://eksmo.ru/book/arti-konan-doyl-i-klub-mogilshchikov-u-n--ITD921647/

Artijs Konans Doils un pazudušais pūķis. 2018.

Artijs Konans Doils un viņa labākais draugs Edijs Hamiltons – Hems - ķeras pie jaunas izmeklēšanas. Kāds gaišā dienas laikā ir nozadzis gigantisku, mehānisku pūķi no superslepenas un aizsargātas noliktavas. Iekārtas radītājs, profesors Andersons, Lielais Ziemeļu mags ir izmisumā. Jaunajiem izmeklētājiem gaidāms grūts darbs: atrast nolaupīto pūķi un atmaskot noziedznieku. Kā lai to izdara? Nav nevienas lietas, pie kā pieķerties, ir tikai savāda zīmīte, kas vēl visvairāk visu sarežģī. Neviens no pieaugušajiem nevar puišeļiem palīdzēt. Artija tētis ir pārāk aizņemts darbā, bet vecais, labais seržants Makorkls vispār netic, ka pūķi ir nozaguši.

https://eksmo.ru/book/arti-konan-doyl-i-ischezayushchiy-drakon-ITD896655/