Pīters Leranžiss. Peter Lerangis

Pīters Leranžiss ir autors vairāk nekā 150 grāmatām pusaudžiem, kas pārdotas ar tirāžu virs 3 miljoniem eksemplāru. Autors dzimis Bruklinā, Ņujorkā, 1955. gadā.

Viņa darbu neatkārtojamā spriedze, humors un košie personāži eksistē dažādos žanros – detektīvromānos (sērija „Spy X”), zinātniskajā fantastikā (sērija „Novērotāji”), pusaudžu romānos (sērija „Drāmas klubs”), vēsturiskajā fantastikā („Smiler’s Bones”). Viņš ir grāmatu autors arī vairāku autoru sērijā «39 atslēgas», Ciklam "Atlantīdas pēcteči". Sērijai "Septiņi brīnumi".

Tāpat Pīters kopā ar diviem citiem rakstniekiem (Marku Braunu un Stainu) pavadīja Savienoto Valstu pirmo lēdiju Lauru Bušu, pārstāvot Ameriku pirmajā Krievijas Grāmatu festivālā 2003. gada septembrī.

Pīters ir pabeidzis Hārvardas Universitāti, specializējoties bioķīmijā. Viņš ir aktieris un dziedātājs Brodvejas Mūzikla teātrī, maratonskrējējs un divu dēlu tēvs. Pašlaik dzīvo Ņujorkā.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B6%D0%B8%D1%81,_%D0%9F%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80

"Septiņi brīnumi". SEven Wonders Book

https://www.litres.ru/serii-knig/sem-chudes/

"Makss Tilts" - triloģija par Žila Verna mazmazmazdēla piedzīvojumiem dažādās no lielā rakstnieka pasaulēm.

https://www.litres.ru/serii-knig/sem-chudes/

1. Uguns no dzīlēm.

Pīters Leranžiss ir pasaulslavens rakstnieks — vairāk nekā simt septiņdesmit grāmatu autors, kas tulkotas trīsdesmit valodās un pārdoti vairāk par sešiem miljoniem eksemplāru!

13 gadu vecajam Maksim Tiltam ir miljons problēmu. Klasesbiedri apceļ, māte slimo, tētis nekādi nevar atrast darbu un viņus drīz var izlikt no mājas par rēķinu nenomaksāšanu... Taču negaidot Makss un viņa māsīca Aleksa atrod pieputējušos bēniņos paša Žila Verna rokrakstu «Zaudētais dārgums»! Izrādās, ka Verns ir Maksa — vec-vec-vec-vectētiņš. Bet «Zaudētajā dārgumā» iešifrētas norādes, kas aizvedīs pie... zaudētajiem dārgumiem! Makss un Aleksa dodas bīstamā ceļojumā, jo veca apslēptā manta — ir vesela bagātība, kas Maksim pašreiz tā ir vajadzīga... Bērniem pat nav nojausma, ka viņiem nāksies tikties ar bīstamiem noziedzniekiem, būs jādodas uz Zemes malu, jāatrod pazudusi zemūdens pilsēta un brīnumainā kārtā nāksies izdzīvot milzīgā ūdens virpulī!

https://knizhnik.org/piter-leranzhis/ogon-iz-bezdny

2. Zemes malā.

13 gadus vecais Žila Verna mazmazmazdēls Makss Tilts un viņa māsīca Aleksa atkal dodas bīstamā ceļojumā. Šoreiz viņiem jāatrod «brīnumlīdzekli, kas pārspēj jebkādu Zemes bagātību spožumu» — zāles pret slimībām, kas atzītas par neārstējamām. Un tad Maksa mamma atkal varēs dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Maksim un Aleksai priekšā ir grūts uzdevums — jāatmin sarežģīta, 200 gadu veca mīkla, jāizbrauc Transsibīrijas maģistrāle, jāieskatās eksotiskajā Meksikā un jādodas ar helikopteru uz Sibīriju!

https://knizhnik.org/piter-leranzhis/na-kraju-zemli

3. Pazemes jūra.

Noslēdzošā grāmata no sērijas par Maksa Tilta piedzīvojumiem!

13 gadu vecais Žila Verna mazmazmazdēls Makss Tilts domā, ka visas viņa bēdas ir jau pagātnē. Žila Verna mantojums, ko atradis Makss un viņa māsīca Aleksa, dod iespēju Tilta ģimenei dzīvot bez bēdām, braukt dārgās automašīnās un lidot privātās lidmašīnās. Taču bēda atnāk no turienes, no kurienes to neviens negaida, Maksa draudzene izrādās nodevēja! Nozagts superslepenais sērums! Ja tas nonāks svešās rokās, tad neizbēgt no katastrofas... Makss un Aleksa nedrīkst to pieļaut un dodas meklējumos uz Zemes centru!

https://knizhnik.org/piter-leranzhis/podzemnoe-more

Par rakstnieku Amazon. Ziņas dažādos avotos var atšķirties, atkarībā no tā, kad tās tiek atjaunotas.

https://www.amazon.com/Peter-Lerangis/e/B001IOFJ76/ref=bseries_auth_1_0062441019_1