Pilns aptumsums. Total Eclipse

2012. gada anime par karu alternatīvā pasaulē. Zemei uzbrūk citplanētiešu-cilvēkēdāju ordas, sauktas BETA, pret kuriem cilvēku ieroči ir praktiski bezspēcīgi, jo iebrucēju ir pārāk daudz. Īsā laikā cilvēce praktiski ir iznīcināta

Režisors Takajuki Inagaki. 2012. gads. Pilns nosaukums "Muv-Luv Alternative: Total Eclipse".

2001. gadā uz Zemes ir palikuši ļoti maz cilvēku. Jau apmēram 30 gadus, no 1973. gada, mūsu planētu ir sagrābuši citplanētieši, kuri iebruka Mēness bāzē, izkāva visus tās līdzstrādniekus un tad uzbruka Zemeslodei. Izglābties izdevās tikai dažām cilvēku grupām Eirāzijā, te palīdzēja galvenie cilvēku ieroči, milzu roboti - transformeri, ko tomēr vadīja piloti cilvēki. Stāsts iesākas ar meiteņu - kursantu grupu, kurām pat neizejot pilnu apmācību, nākas piedalītyies kara darbībā, kad citplanētieši, kas atgādina milzu kukaiņus, iebrūk Japānā.

Tā vēl bija palikusi neskarta, jo pateicoties savam salu arhipelāga stāvoklim, bija palikusi nomaļus. Dzīvi bija palikuši vēl daži simti krievu un amerikāņu. Tagad visiem ir jāapvienojas, lai pieveiktu citplanētiešus.

Galvenā varone ir Jui Takamura, senas samuraju dzimtas pārstāve, sākumā vēl ir skolniece, taču viņai ir lemts izglābt savu zemi un visu pasauli mo ļaunuma spēkiem. Pēc trīs gadiem viņa dodas uz slepenu bāzi Aļaskā, tā ir viena no palikušām. Te izvēršas Tactical Surface Fighters (TSF) komanda.

Šajā dīvainajā vietā ir sapulcējušies zinātnieki no visas pasaules. Viņi izstrādā jaunus mehānismus un modernākus robotus, kas spēs, ne vien apturēt, bet arī iznīcināt nolādētos atnācējus. Viņiem palīdzēs meitenes Takamuras, kā arī citu pilotu, izmēģinātāju spēks un drosme...

http://seasonvar.ru/serial-4862-Polnoe_zatmenie-1-season.html

Skatīties angļu tulkojumā.

https://www.crunchyroll.com/total-eclipse

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/11021/Muv-Luv_Alternative__Total_Eclipse

Spinofs. "Schwarzesmarken" norisinās Muv-Luv franšīzes alternatīvajā visumā, sekojot vieglo romānu sižetam. Pirmais vizuālais romāns tika publicēts  2015. gada 27. novembrī.

https://myanimelist.net/anime/30806/Schwarzesmarken

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Muv-Luv

Viki lapa.

https://muvluv.fandom.com/wiki/Muv-Luv_Alternative_Total_Eclipse

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13251

Cita anime lapa.

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Anime/MuvLuvAlternativeTotalEclipse