Mirušo skola. High School of the Dead

2010. gada anime. Režisors Araki Tecuro.

Zemei uzbrūk šausmīga vīrusu epidēmija, kas pārvērš cilvēkus asinskāros zombijos. Pasaule ir gatava iet bojā. Epidēmija plosa visu valsti. Tā jau ir pie Fudzimi akadēmijas vārtiem. Tikai daļai no audzēkņiem un pasniedzējiem izdodas aizbēgt no no zombiju masas, kas kustas uz priekšu, iznīcinot visu savā ceļā. Izglābušies cilvēku grupiņas, slēpjoties no briesmām, izklīst, kur nu kurš.

Notikumu epicentrā ir neliela, grupa, kur būt par vadoni uzņemas septiņpadsmit gadu vecs pusaudzis Takasi. Viņš ir gatavs uz jebkādiem upuriem, lai tikai viņa vecā draudzene Reja paliek dzīva un vesela. Pārvarot šķēršļus ceļā uz brīvību, viņi vāc pārējos dzīvā palikušos. Atgriezušies pilsētā, viņi saprot, ka ir sastapuši vēl lielākas briesmas, no kurām ir bēguši. Te viss ir daudz sliktāk, kā akadēmijas sienās.

Apokalipse parāda neacīmredzamas lietas: kurš ir draugs, kurš gļēvulis un nodevējs. Ne vienmēr briesmas nāk tikai no zombijiem. No cilvēkiem ir jābaidās daudz vairāk. Varoņiem nāksies iziet ērkšķainu ceļu, kas pilns briesmu un vilšanos. Galvenais ir – cerēt un ticēt.

http://seasonvar.ru/serial-3493--High_School_of_the_Dead-00-sezon.html

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Highschool_of_the_Dead

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1685401/

Viki lapa.

https://highschool-of-the-dead.fandom.com/wiki/Highschool_of_the_Dead_Wiki

Apskats.

https://www.crunchyroll.com/library/High_School_of_the_Dead

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/8074/Highschool_of_the_Dead