Maša Kramba. Londona uz āru

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Rūnas uz asfalta

Trešā kursa studente Soņa un viņas jaunākais brālis Tims ieradās mācīties no Maskavas uz Londonu. Soņa aizraujas ar Anglijas vēsturi, viņai vienmēr liekas, ka viņai ir noslēpumi un mīklas, kas saistītas ar vēsturiskiem notikumiem. Reiz viņas uzmanību piesaistīja kraukļa spalva un svešinieks ar tetovējumu spalvas formā uz kakla. Soņa ticēja noslēpumainam parādību savienojumam un tāpēc pa galvu un kaklu steidzās meklēt jaunas zīmes un simbolus. Atklājot tos senākās Lielbritānijas galvaspilsētas visnegaidītākajās vēsturiskajās vietās. Ne krievu studente, ne brālis Tims, kurš velkas viņai aiz muguras, pat nenojauta, kādā bīstamā spēl;e viņi ir nokļuvuši ...

Sīkāk  livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1002781700-naiznanku-london-masha-kramb

Graujoša recenzija. Anna_A

Ar vistīrākajiem un gaišākiem motīviem ieteicu autorei vairs nerakstīt. Ilgu laiku šajā grāmatā meklēju vismaz kaut ko pozitīvu, es pat to lasīju un neko neatradu. Plaģiāts ir plaģiāts, klavieres ne tikai krūmos, tās pat izlēca no krūmiem. Līdz 2018. gadam rakstīto un publicēto pārpilnībā ir grūti atrast kaut ko jaunu, savu un kompetenti ieņemt šo nišu. Tāpēc es cienu plaģiātu, pat uz klavierēm es skatos caur pirkstiem. Cik dažreiz ir patīkami lasīt kaut ko neticami līdzīgu jūsu iecienītajam. Bet bez personīga ieguldījuma nekur.

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1095575-masha-kramb

Autore nezināma, pirmais romāns. It kā sērijā, jo ir apakšvirsraksts. 2018. gads. Nu, ja kaut kas līdzīgs nav lasīts, varbūt var izlasīt arī šo?