Marina Kozinaki. Sofija Avdjuhina. Upes tajā pusē

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Marina Kozinaki.

Dzimusi: 1987. g. 19. martā, Himki

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/648961-marina-kozinaki

Podkāsta «Ковен Дур» un autore „Tajā upes pusē”, kā arī Vozņesenska centra fotogrāfe

Bijusi: Musical Express

Studē geštalt-terapiju Maskavas Geštalta institūtā  

2019. Dzīvo Maskavā

Pieder pie autoriem, kuri par sevi informē maz.

Mājaslapa slēgta.

https://www.facebook.com/marinakozinaki/about

Marina Kozinaki krievu draugiem.lv analogā portālā:

Uzņemu, zīmēju, rakstu

Dzimšanas diena: 19. marts

Pašreizējā dzīves vieta: Maskava

Attiecības: precējusies ar Sergeku Hristoļubovu

Studējusi:

МГУС / РГУТиС (bij. МТИ) '12

Mājaslapa:

http://marinakozinaki.com

Hide full information

Main information

Dzimusi:

Росеник, Химки

Valodas:

Русский, English, Français, Italiano

Māsas:

Irina Nechaeva, Katerina Salnikova, Anastasia Gorlinskaya

Izglītība, koledža vai augstskola:

МГУС / РГУТиС (bij. МТИ) '12

Nozare:

Dizaina un dekoratīvās mākslas institūts

Studiju programma:

Dizains

Mode of study:

Full-time

Status:

PhD

School:

№ 11 '04

Himki, līdz 2004

Ticība, reliģija:

Ticu Zmejam Goriničam

Personīgā informācija:

Fotogrāfēju, patīk krievu tautas pasakas

Favorita mūzika:

dolores haze

Favorita filma:

The DREAMERS

Favorīta grāmata:

Бунин "МИТИНА ЛЮБОВЬ"

Par sevi:

Pasaku romāna "Upes tajā pusē", līdzautore.

Sofija Maksimovna Avdjuhina:

Par sevi:

“Mani sauc Soņa, es dzīvoju un strādāju Maskavā. Man ļoti patīk ceļot, lasīt labas grāmatas un pavadīt vakarus ar draugiem pie tases piparmētru tējas. Kopā ar savu draudzeni Marinu Kozinaki es rakstu pusaudžu pasaku - "Upes otrā pusē". Pavisam nesen es devos studēt par klīnisko psihologu un tāpēc pametu savu parasto darbu kā brīvmākslinieks. Es esmu ārštata copywriter un ārštata organizatore (frilansere). Kā personīga asistente es palīdzu cilvēkiem pareizi organizēt savu darbu, un dažreiz es strādāju pilsētas un komerciālos pasākumos kā vietnes organizatore vai vadītāja. Reizēm es nodarbojos ar tekstu rakstīšanu, bet es labprātāk atstāju savas rakstīšanas prasmes radošumam. "Mana pirmā izglītība ir žurnāliste”. Tagad viņa iegūst otro augstāko izglītību klīniskajā psiholoģijā. Viņai patīk ceļot pa Krieviju un pavadīt vasaru laukos.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/648962-sofiya-avdyuhina

Jarilas roksraksts. 1.

"Zarečje ir ciems, kas slēpjas blīvu mežu starpā. Gadsimtu gaitā tas ir kļuvis par mājvietu jaunajiem burvjiem, kuriem jāiet cauri iesvētīšanas rituālam. Šeit tūkstošiem zvaigžņu dzirkstī nakts debesīs, dzeguze kliedz bērzu birzī, un meitenes garās kleitās veic maģiskus rituālus. Lai saglabātu līdzsvaru pasaulē. Šeit maģija dzīvo katrā meiteņu skropstu vilnī, un gudrība ir paslēpta meža čukstos.

Kupalas naktī sešu galveno varoņu likteņi savijas, kuriem senajās pazemēs ir jāatklāj dievu atstāto dārgumu noslēpums. Tumšajos gaiteņos viņi sastapsies ar savām bailēm, un viņiem būs jāatbild uz jautājumu, kas viņi patiesībā ir. Vai viņi tiks galā ar šiem testiem? Un kas notiks tālāk, kad viņi uzzinās, ka sens lāsts apdraud viena no viņiem dzīvību? Atbildes uz visiem jautājumiem var atrast tikai tur, upes otrā pusē, kur pasakas atdzīvojas un pareģojumi piepildās."

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/643133/

Zaļie ziemassvētki. 2

Senajās pazemēs netālu no Rozenikas draugi kļūst par lieciniekiem dīvainai sarunai starp diviem svešiniekiem. Tad noslēpumainu apstākļu dēļ cienītais profesors Zvjaginovs pazūd no pilsētas. Kas un kāpēc nolaupīja spēcīgo burvi? Un kāds sakars tam ar galvenās mentores noslēgto un nemīlēto mazdēlu? Draugi paši veic izmeklēšanu, vēloties atrast pavedienu. Visi noslēpumi tiks atklāti Zaļo Ziemassvētku laikā. Dzīve apgabalā ieņems savu gaitu: Mitijai un Sevai beidzot būs jāiziet Iesvētības, jaunākie burvji saņems atšķirības rūnas. Un tad visus sagaida grandiozi svētki par godu vasaras saulgriežiem un mācību gada beigām. Bet vai tas būs stāsta beigas?

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/pubseries/688544-po-tu-storonu-reki

Pūķu pļaviņa. 3.

Ilgi gaidītās ziņas ugunīgajiem burvjiem, Zarečjē ir jauns mentors. Viņš ir drūms, nerunīgs, viņa seju šķērso rēta, un pagātne ir noslēpumu pilna. Margaritai Rujānai ir jākļūst par viņa palīgu. Meklējot retus ārstniecības augus, mentors ved viņu uz Pūķa Voliņu – pasakainu pļaviņu, pat ziemā, tā klāta ar ziediem. Saskaņā ar leģendu, briesmonis šeit ierodas ik pēc dažiem gadiem ... Bet līdz šim trīsgalvu čūskas vietā mežā slēpjas tikai Seva, plānojot veikt noslēpumainu un bīstamu ceremoniju. Ziemā varoņus gaida grandiozs pasākums - balle Muromecu muižā. Kamēr viesi dejo, izklaidējas un auž intrigas, Poļina Fenšo kļūst par liecinieku slepenajai Veco ļaužu sapulcei, kurā viņas tēvocis atklāj galveno ģimenes noslēpumu. Gaišā sabiedrība gatavojas svarīgam notikumam – Nāru aplim. Iesvētītie magi no Zarečjes, Divnomorjrd un Kitežas pulcēsies Suzdaļā, lai izmēģinātu savas spējas un veiksmi. Tieši Miti un Seva izrādās dalībnieku sarakstā.

Uz Suzdaļu dodas arī Poļina – sacensībās viņai būs īpaša loma. Draugi priecājas par jauniem piedzīvojumiem un nenojauš, kas viņus gaida Nāru apļa gala, kad saskarsies dzīvo un mirušo pasaule. Un uzvara nemaz nav…

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/560577/

Un te: https://www.labirint.ru/books/660006/

Nāru aplis, 4.

Iesvētītie magi no Zarečjes, Divnomorjrd un Kitežas pulcēsies Suzdaļā, lai izmēģinātu savas spējas un veiksmi. Tieši Miti un Seva izrādās dalībnieku sarakstā.

Uz Suzdaļu dodas arī Poļina – sacensībās viņai būs īpaša loma. Neskatoties uz to, ka Ūdens burvei arvien biežāk uznāk lēkmes. Draugi priecājas par jauniem piedzīvojumiem un nenojauš, kas viņus gaida Nāru apļa gala, kad saskarsies dzīvo un mirušo pasaule. Un uzvara nemaz nenozīmē, ka tu paliksi dzīvo pasaulē.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1002120335-po-tu-storonu-reki-rusalij-krug-marina-kozinaki-sofi-avdyuhina

https://www.labirint.ru/authors/164107/

Tumšie putni. 5.

Bezzvaigžņu nakts nolaižas pār Trejdevītu valstību, bailes izplatās pa pilsētu ielām. Tumšie iegūst to, kam nevajadzēja nonākt viņu rokās. Vai tiešām Gaismas pusē ir kāds nodevējs? Draugi centīsies noskaidrot, kas viņš ir, bet tikai vairāk sapinas. Spēku līdzsvars ir salauzts, Zarečjes aizsardzības burvestība sāk izzust, un, lai tos atjaunotu, dažiem ir jāpiedalās bīstamā senā rituālā. Tikmēr dižciltīgās ģimenes noslēdz jaunas alianses, tiek celta Dārdošo vēju ieleja, bet, tiklīdz dzīve ieiet ierastajā kursā, jauni noslēpumi tiek apgriezti otrādi. Izrādās, ka tikt galā ar ārējiem satricinājumiem ir daudz vieglāk, nekā saprast, kas tu esi un kuras pusē esi.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/698618/