Marī Rutkoski. Uzvarētāja lāsts. The winner's curse

2014. gada grāmata. "Uzvarētāja" triloģijas pirmā grāmata. Marie Rutkoski

Septiņpadsmit gadu vecajai Kestrelai - kareivīgas un varenas impērijas pulku virspavēlnieka meitai - ir tikai divas izejas: iestāties armijā vai apprecēties. Taču meitenei ir citi nodomi. Reiz tirgū viņa pārsteigta satiek radniecīgu dvēseli - jaunu vergu. Liekas, ka Arina acis izaicina visu un visus. Pakļaujoties instinktam, Kestrela nopērk viņu, tas aizved pie negaidītām sekām. Pavisam drīz viņai nākas slēpt savu dzimstošo mīlu pret Arinu. taču arī viņam ir noslēpums un Kestrela ātri saprot, ka cena, ko viņa ir samaksājusi par dzīvu cilvēku, ir daudz augstākā, kā viņa domājusi.

Marī Rutkoski grāmata "Uzvarētāja lāsts" ir stāsts par nāvīgām spēlām, kur uz kārts ir likts pārāk daudz, bet rezultāts varoņiem var būt tikai viens no diviem: vai nu pazaudēt galvu, vai atdot savu sirdi.

https://www.livelib.ru/work/1000974663/reviews-proklyate-pobeditelya-mari-rutkoski

Lasīšana onlainā.

http://loveread.ec/view_global.php?id=76615

Par rakstnieci. Dzimusi 1977. gadā.

Marī Rutkoski ( Marie Rutkoski ) izauga Bolingbrokas pilsētā, Ilinoisā (Čikāgas priekšpilsētā), ģimenē viņa ir vecākais bērns. jau agrā bērnībā viņa nolēma, ka grib būt rakstniece. Viņa mācās Aiovas štata Universitātē, kur iepazīst rakstīšanas mākslu vienā kursā ar Pulicera prēmijas laureātu Džeisu Makfersonu.

Pēc diploma iegūšanas viņa dzīvo Maskavā, pēc tam Prāgā. Iegūst filozofijas doktora grādu Harvardas universitātē, specializējoties angļu un amerikāņu literatūras un valodas lektora amatā, kā arī vēsturē un literatūrā.

Pašlaik Marī strādā Bruklinas koledžā, kur pasniedz renesanses drāmu, bērnu literatūru un daiļradi. Dzīvo Ņujorkā ar savu vīru un kaķi.

Marī Rutkoski ir autore grāmatu sērijai "Kronosa hronikas", kur ietilpst grāmatas "Brīnumu kabinets" un "Debesu globuss". "Brīnumu kabinets" ir viņas debijas romāns, kas tika nominēts kā "Gada labākā bērnu grāmata", ar to iegūstot daudzas balvas.

Autora mājaslapa.  http://marierutkoski.com

http://loveread.ec/biography-author.php?author=Mari-Rutkoski