Lorena Keita, "Kritušie" un citi.

Debesis ir melnas no spārniem...

Kā smiltis smilšu pulkstenī, laiks bēg no Ļusijas un Daniela. Lai apstādinātu Luciferu no pagātnes iznīcināšanas, viņiem jāatrod vieta, kur eņģeļi krita uz Zemi. Tumšie spēki seko viņiem pa pēdām un Daniels nezina, vai viņš spēs tālāk dzīvot, zaudējot Lūsiju atkal un atkal.

 

Tomēr kopā viņiem būs jāpiedalās grandiozā kaujā, kas neiztiks bez upuriem... un eņģeļu putekļiem. Gaida lieli upuri. Sirdis ir salauztas. Un pēkšņi lūsija uzzina, kam ir jānotiek.

Viņai liktenis bija lēmis palikt kopā ar kādu citu, nevis Danielu. Lāsts, ko viņi nes sevī, vienmēr ir bijis tikai par viņu un mīlestību, ko viņa atraidīja. Izvēle, ko viņa izdarīs, būs vienīgā pareizā un patiešām nozīmīga.

Kurš gan izrādīsies uzvarētājs šajā cīņā par Lūsiju?

Pārsteidzošs sērijas 'Kritušie" noslēgums.

Debesis vairs nevar gaidīt.

https://www.rulit.me/series/padshie/voznesenie-download-free-396157.html

Mājaslapa.

http://laurenkatebooks.net/

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lauren_Kate

Lorena Keita (angļu, Lauren Kate; dzimusi 1981. gada 21. martā, Deitonā, Ohaio, taču izauga Dallasā, Teksasā) — ir amerikāņu pusaudžu fantastika autore. Viņa apmeklēja koledžu Atlantā, Džordžijas statā. Aurore romānu sērijām «Natālijas Hargrovas nodevība» un«Kritušie», kurš 2010. ga 8. janvārī ieņēma trešo vietu bestselleru sarakstā pēc «New-York Times» versijas bērnu grāmatu sadaļā. Pēc stāvokļa 2011. gada 6. aprīlī «Kritušie» ar dažiem pārtraukumiem sajā sarakstā noturējās vienu gadu un četrus mēnešus.

Romāns «Nolemtie», grāmatas «Kritušie» turpinājums, iznāca 2010. gada 28. septembrī. Tas uzreiz nokļuva bestselleru saraksta pirmajā vietā pēc «New-York Times» versijas un noturējās šajā vietā arī pēc nedēļas, 17. oktobrī. «Kritušo» izdevums mīkstajos vākos arī debitēja sarakstā ar pirmo numuru. Trešā grāmata no sērijas «Kritušie» ar nosaukumu «Kaisle» iznāca 2011. gada 14. jūnijā. Šajā gadā iznāca arī jauns izdevums «Natālijas Hārgrovas nodevība», kā arī «Nolemtie» mīkstos vākos. Pēc autores teiktā, viņas iespaidi no vecajiem dienvidiem Atlantā iedvesmoja viņu akadēmijā izvēlēties Pilsoņu kara laiku, kā darbības vietu romānā «Kritušie».

2016. gadā uzņēma filmu pēc pirmās grāmatas, tiesības uz visas sērijas ekranizāciju iegādājās studija Disney.

Keitas darbi ir ieguvuši pasaules slavu un ir tikuši tulkoti 30 valodās. Kopējā viņas grāmatu tirāža pārsniedz 10 miljonus eksemplāru. Patlaban viņa dzīvo Losanželosā ar meitu (2013.) un dēlu (2014.).