Kristofers Goldens. Ararats

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Christopher Golden

Valsts: ASV

Dzimis:  1967. g. 15 jūlijā

Pseidonīmi:

Džeks Rogans (Jack Rogan)

Tomass Rendels (Thomas Randall)

Kristofers Goldens ir amerikāņu rakstnieks un scenārists, dzimis 1967. gadā Masačūsetsā. Studējis Tafta universitātē. Rakstīšanas karjēras laikā viņam bija iespēja strādāt pie dažādiem projektiem. Proti, kopā ar aktrisi, rakstnieci un režisori Emberu Bensoni viņš producēja un uzrakstīja scenāriju BBC kanāla projektam - “Albionas spoki”, animācijas drāmai par pārdabiskām parādībām.

Šī pieredze palīdzēja viņam radīt savus darbus. Starp tiem ir tādi romāni kā Forest Road, Here We Met, Ferryman, The Maldinošais mežs, About Saints and Shadows, kā arī pusaudžu trillera sērija Evidence. Turklāt Ghosts of Albion 2004. gadā tika izdots kā Del Rey grāmatu sērija. Viņš arī izveidoja komiksus, un sadarbībā ar Tomasu Snigoski viņš uzrakstīja vairākas populārā Hellboy komiksa daļas, no kurām viena tika filmēta. Kopējā Goldena darbu tirāža ir aptuveni astoņi miljoni eksemplāru.

Kristofers Goldens dzīvo un strādā dzimtajā Masačūsetsā ar savu daudzbērnu ģimeni. Šobrīd starp viņa radošajiem plāniem ir pabeigt tumšās fantāzijas triloģiju “Plīvurs”, kas tiks publicēta Bantam Books.

Atsauces:

 www.christophergolden.com (oficiālā mājaslapa)

Seriāli:

Hidden Cities, The Secret Journeys of Jack London - līdzautors Tims Lebons

Cemetery Girl - līdzautore Šarlīna Harisa

Baltimore - līdzautors Maiks Minjola

Body of Evidence - no 6. sējuma līdzautors Riks Hotala

Ghosts of Albion - līdzautore Embera Bensone

Magic Zero, Outcast - līdzautors Tomass Snigoskis

Prowlers, Shadow Saga

The Hollow - līdzautors Fords Litls Gilmors

The Waking [Ar pseidonīmu Thomas Randall]

Uncharted,

Ben Walker

„Ararats” (pārdabisks trilleris par piedzīvojumiem kalnos, kas ātri pārvēršas biedējošā Bībeles vērienu murgā.

Dena Simonsa "Terora" faniem patiks "Ararats" - trilleris par piedzīvojumu, kas nogāja greizi. Nesen saderināts pāris kāpj Ararata kalnā Turcijā. Pamesta lavīna liek viņiem meklēt patvērumu milzīgā alā, kurā nav sniega. Patiesībā ala ir sens apbedīts kuģis, kurā Noasa šķirsts ļoti drīz tiek sazīmēts. Kad zinātnieku, arheologu un filmu veidotāju komanda iekļūst tajā, viņi atrod nišu ar neparastu zārku. Artefakts kļūst par pārāk spēcīgu kārdinājumu profesionālai zinātkārei, un zinātnieki uzlaužot atver zārku. Iekšā slēpjas neglīts miris cilvēks - nevis svētais, kā pētnieki gaidīja, bet gan pretīgs ragains radījums. Alā iekļūst spēcīga sniega vētra, un cilvēki nonāk slazdā tūkstošiem metru augstumā nepieejama kalna nogāzē. Un viņi ala nav vieni...

https://fantlab.ru/work896886)

The Veil 

Vēl ir piedalīšanās arī starp autoru projektos.

https://fantlab.ru/autor984