Kērtiss Džoblings. Wereworld

Apraksts par autoru in viņa daiļradi

Curtis Jobling

Āžlorda Keslara sagūstītais, jaunais vilka mantinieks nonāk vulkāniskajā Skorijas salā un ir spiests arēnā cīnīties par ķirzaku lordiem par izklaidi. Ar negaidīta sabiedrotā palīdzību viņam jāatrod veids, kā atbrīvoties - bet kam izdevās aizbēgt?

Tikmēr Hektors bēg no kaķu-lordiem (pavēlniekiem). Ienaidnieku spēki tuvojas Maelstorma pirātu kuģim. Mirušo garu vajāts, Hektoram atliek tikai minēt, kurš ir īstais ienaidnieks ...

https://fantlab.ru/autor33600

Par autoru.

Kērtiss Džoblings.

Valsts: Lielbritānija

Dzimis: 1972. gada 14. februārī

Kērtiss Džoblings dzimis Blekpūlas pilsētā Lankašīrā. Tāpat kā daudzi 70. gadu bērni, viņš uzauga no diētas par Zvaigžņu kariem, Action Man, Flash, LEGO, grāmatām no Fighting Fantasy sērijas un Reja Harrihauzena filmām par monstriem. Kādam bērnības šausmu filmu fanam televīzijas izvēle karjerai, iespējams, bija likumsakarīga.

Pēc Klīvlendas Glezniecības un dizaina koledžas absolvēšanas 1994. gadā Kērtiss sāka savu pirmo darbu filmu nozarē: nākamo iemaksu “Wallace un Gromit” un filmā “Mars Attacks!”, režisors Tims Bērtons. Tomēr visvairāk Džoblings kļuva slavens kā TV hita bērniem producents un BAFTA medaļnieks animācijas seriālā „Bob the Builder”, kas stāsta par celtnieka Boba un viņa runājošo automašīnu piedzīvojumiem. Kērtiss ir arī populārs bērnu grāmatu autors, kuru viņš pats ilustrē, lai arī dažkārt darbojas kā ilustrētājs citu cilvēku darbiem: piemēram, Džonatana Emmeta “Dinosaurs After Dark” un Alice Schertle “The Sceleton in the Closet”.

Pats autors dažus savus darbus pārsūta uz televizora ekrānu. Piemēram, viņa debijas grāmata “Frankenšteina kaķis” kopš 2007. gada ir pārvērtusies par animācijas seriālu, kas tiek pārraidīts Lielbritānijā, Francijā, Austrālijā un Dienvidamerikā. Un 2008. gadā sērija tika parādīta Starptautiskajā Cartoons On the Bay festivālā Salerno, Itālijā, kur tā uzvarēja kategorijā Labākais bērnu šovs. Pēc tam, 2011. gadā, tika izlaists animācijas seriāls “Raa Raa the Noisy Lion”, kurš, lai arī neatkārtoja “Frankenšteina kaķa” panākumus, bet pietuvojās tam pēc popularitātes.

2010. gadā Kērtiss parakstīja līgumu ar Puffin Books par grāmatu sērijas izdošanu mūsdienās populārā žanra Young Adult - Verlordu fantāzijas šausmu sērija. Pirmā sērijas grāmata “Wolf Ascension” tika izdota Lielbritānijā 2011. gada janvārī, un tā tika izraudzīta Waterstone's Bērnu grāmatas balvai.

Curtis Jobling šobrīd dzīvo kopā ar savu sievu Emmu dzīvo Voringtonas pilsētā Češīrā, izcilā filmu un karikatūru kolekcijas ielenkumā. Autors ir liels savas pilsētas regbija komandas «Warrington Wolves» līdzjutējs. Viņš pat bija redzams, kad mača laikā dziedāja “Wire Till I Die” stadiona tribīnēs.

© MyRziLochka fantlab.ru (pēc interneta materiāliem)

Piezīmes biogrāfijai.

«Verlordu» sērijas oficiālā mājaslapa. https://www.penguin.co.uk/authors/591/59103/curtis-jobling.html

Džoblinga kā mākslinieka lapa.

https://fantlab.ru/autor33600