Katja Brandisa. Sērija "Meža bērni"

Apraksts par autores daiļradi un mazliet par viņu pašu

Katja Brandis

https://www.livelib.ru/author/1189814-katya-brandis

Karaga pārvēršanās.

Pēc izskata Karags ir parasts skolnieks. Bet aiz nenozīmīga izskata slēpjas kaut kas neparasts. Puse cilvēks, puse puma - tas ir tas, kurš patiesībā ir šis noslēpumainais puisis. Dzīvot tādam  kā viņš cilvēku vidū ne vienmēr ir viegli. Bet, par laimi, reiz Karagam ir iespēja iekļūt unikālā izglītības iestādē. "Kristāls" ir skola, kurā mācās pusaudži, kuri zina, kā pārvērsties par dzīvniekiem. Varbūt Karags beidzot spēs ar kādu sadraudzēties? Tomēr daži šeit jau viņu vēro. Kas tas ir? Un kāpēc viņš to dara? Un vai tas nozīmē, ka Karagu gaida ļoti bīstami izaucinājumi? "Skaista, labi uzrakstīta grāmata pusaudžiem - asprātīga un aizraujoša" Süddeutsche Zeitung. Dižpārdoklis  saskaņā ar prestižo vācu žurnālu Spiegel. Pirmā grāmata sērijā "Meža bērni".

https://www.livelib.ru/book/1002972496-prevraschenie-karaga-katya-brandis

Bīstamā draudzība.

Atgriezties "Kristāla" skolā un atkal satikties ar draugiem ir tas, par ko Karags sapņoja visvairāk. Galu galā šogad viņus gaida aizraujošas ekspedīcijas cilvēku un savvaļas dzīvnieku pasaulē. Tomēr skolas dienu jautrību apbēdina fakts, ka Endrū Millings, zēna lielākais ienaidnieks, turpina viņu izsekot un gatavo jaunus slazdus. Šoreiz tiks apdraudēts tas, kurš ir īpaši dārgs Karagam. Lai izglābtu mīļoto, pumas zēnam būs nepieciešama palīdzība, pat ja tas nāk no Tikaani, viņa galvenā sāncenša skolā ... Tātad, kādi ir Tikaani patiesie mērķi? "Neticami aizraujošs stāsts!" Stiftung Lesen. Pārdotākais nosaukums saskaņā ar prestižo vācu žurnālu Spiegel. Otro grāmata sērijā “Meža bērni”.

https://www.livelib.ru/book/1002984325-opasnaya-druzhba-katya-brandis

Hollijas noslēpums.

Pēc tam, kad Karaga ļaunākais ienaidnieks Endrū Millens pazuda, zēna dzīve nekļuva mierīgāka. Pilsētā ir parādījies noziedznieks, kurš izdara vairākas noslēpumainas zādzības. Policija ir nesaprašanā: zaglis iekļūst pat tur, kur parasts cilvēks nekad nenonāktu. Karags un viņa draugi saprot: iespējams, ka nolaupītājs ir tāds pats kā viņi un var pārvērsties par dzīvnieku vai kukaini ... Bet, kad Karags atklāja zagļa pēdas, viņš bija nopietni nobijies: pierādījumi liecina, ka noziedznieks ir viņa labākā draudzene Hollija. Vai tā tiešām ir taisnība? Un ko Karagam darīt tagad? Trešā grāmata sērijā "Meža bērni." Prestižās literārās balvas "Leipziger Lesekompass" laureāts. Dižpārdoklis saskaņā ar vācu žurnāla Spiegel teikto.

https://www.livelib.ru/book/1002997155-tajna-holli-katya-brandis

Pumas atriebība.

Tālā un noslēpumainā Kostarika. Šeit, džungļos, paslēpta no ziņkārīgo acīm, ir skola, kurā mācās ļoti neparasti pusaudži. Šeit dodas Karags un viņa klasesbiedri. Viņiem ir ne tikai jāizpēta nepazīstamas zemes un jāatklāj pārsteidzošā Kostarikas daba, bet arī jāiepazīst citi meža bērni. Tomēr Karags nezina, kāds nepatīkams pārsteigums viņu sagaida jaunā vietā. Zēna zvērināts ienaidnieks Endrū Millings negrasās viņu atstāt mierā pat citā valstī. Kāda cena Karagam būs jāmaksā, lai arī šoreiz tiktu galā ar sīksto vilkati?

https://www.livelib.ru/book/1003030963-mest-pumy-katya-brandis

Sfinksa noslēpums.

"Kristāla" skolas skolēni ir apjukuši: viņu draugs Frenkijs pazuda pēdējās cīņas laikā ar viņu kopējo ienaidnieku Endrū Millingu! Viņi var tikai minēt, kur viņš atrodas un vai viņa dzīvība ir briesmās. Bet visbeidzot, no Frenkija nāk šifrēts ziņojums. Karags un viņa klasesbiedri uzzina, ka viņu draugs iekrita ienaidnieka midzenī un bija spiests izlikties par Millinga atbalstītāju! Cik drīz viņu atmaskos? Un pats galvenais - kā viņš var izkļūt laukā? Puišiem vienkārši ir pienākums nākt klajā ar izcilu pestīšanas plānu! Pretējā gadījumā nabaga Frenkijam draud nāves briesmas ... "Dinamiska, aizraujoša un asprātīga!", Literārās balvas žūrija Leipziger Lesekompass. Dižpārdoklis pēc vācu žurnāla Spiegel datiem. Piektā grāmata sērijā "Meža bērni".

https://www.livelib.ru/book/1003089754-sekret-sfinksa-katya-brandis

Uguns diena.

Liela atriebības diena ir pavisam tuvu. Endrū Millings, Amerikas visbīstamākais vilkacis, pulcē armiju. Viņš ir gatavs likt cilvēkiem ciest. Viņš vēlas atriebt to, ko viņi kādreiz nežēlīgi izdarīja viņa ģimenei. Viņš nekad neapstāsies, lai sasniegtu savu mērķi. Milings gatavojas uzbrukt pat neaizsargātiem bērniem. Un tikai Karags un viņa draugi var iejaukties viņa plānos un izglābt nevainīgus savas pilsētas un visas valsts iedzīvotājus. Bet vai viņi spēs izturēt veselu vilkaču armiju? Un kāda ir uzvaras cena? Dižpārdoklis pēc vācu žurnāla Spiegel datiem. Sestā grāmata sērijā "Meža bērni."

https://www.livelib.ru/book/1003627803-den-ognya-katya-brandis

Autores mājaslapa.

http://www.katja-brandis.de/

Visu grāmatu pārskats.

http://www.katja-brandis.de/alle-buecher/

Par autori.

Katja Brandisa dzimusi 1970. gadā un uzaugusi Reinas-Mainas apgabalā, kur studēja amerikāņu, vācu un angļu valodu. Būdama bērns, viņa sāka rakstīt stāstus, kas bieži risinājās tālās pasaulēs, un kā pusaudze gandrīz katru dienu strādāja pie manuskriptiem. Pēc daudzu gadu rakstīšanas "klusajā kamerā", viņa studiju laikā pievienojās Frankfurtes Rakstnieku aprindām, kuras laikā tika izveidots viņas pirmais romāns "Uguns ģildes nodevība". Pabeidzot praksi izdevniecībā un strādājot par žurnālisti, 2006. gadā viņa beidzot spēja piepildīt savu sapni pilnībā veltīt grāmatu rakstīšanai. Pa to laiku viņa ir publicējusi vairāk nekā 50 grāmatas, no kurām aptuveni puse ir romāni jauniešiem. Viņa dzīvo kopā ar savu vīru, dēlu un trim kaķiem netālu no Minhenes un strādā kā ārštata rakstniece un redaktore.

Katjas Brandisas vaļasprieki ir lasīšana, rakstīšana, peldēšana, niršana un ceļošana. Viņas iecienītākie autori vispārējā literatūrā ir T.C. Boile, Andreas Eschbach un Margaret Atwood. Fantāzijas žanrā Robina Hoba, Teds Viljamss, Nils Geimans, Holija Bleka un Mariona Zimmere Bredlija (Darkover grāmatu sērija).

http://www.katja-brandis.de/biografie/

Cita mājas lapa.

Siri Lindberga, dzimusi 1970. gadā, vispirms, kā bērns vēlējās būt astronaute, pēc tam kā rakstniece, un vismaz otrā vēlēšanās piepildījās. Pēc studijām un īsa starpbrīža kā izdevniecības redaktore, viņa pilnībā iedziļinājās rakstīšanas pasaulē. Šodien viņa dzīvo kopā ar savu vīru un dēlu kā ārštata rakstniece netālu no Minhenes, vienmēr meklējot skaistākās pilsdrupas, labāko peldvietu ezeru un galveno metaforu.

Līdz šim ir publicēti Siri Lindbergas trīs romāni - Nakts lilijas, Ziemas lilijas un Ziemas pūķi. Tiek gatavoti turpmāki fantāzijas romāni.

http://www.siri-lindberg.de/

Trešā lapa. Ar īsto vārdu, jo iepriekšējie ir pseidonīmi.

Esmu dzimusi 1970. gadā, studējusi amerikānistiku, angļu un vācu valodas studijas Frankfurtē un pabeigusi stažēšanos Campus-Verlag rediģēšanas nodaļā (tāpēc esmu apmācīta redaktore). Vairākus gadus es vispirms biju ārštata žurnāliste, galvenokārt Süddeutsche Zeitung, pēc tam žurnāla changeX, kas nodarbojas ar izmaiņām uzņēmējdarbībā un sabiedrībā, redaktore. Es dzīvoju netālu no Minhenes kopā ar savu vīru un dēlu un strādāju pilnu darba laiku kā autore. Kad es nerakstu grāmatas (mana mīļākā lieta), es nodarbojos ar rakstīšanas semināriem un lasījumiem.

Papildus neskaitāmiem rakstiem esmu publicējusi neskaitāmas fantastikas grāmatas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem ar savu īsto vārdu. Kopš mana dēla dzimšanas es arī rakstu bilžu un lasāmgrāmatas, piemēram, "Kleinen Warumwolf" (Knesebeck Verlag). Ar pseidonīmu Katja Brandis esmu veiksmīga jauniešu romānu, galvenokārt piedzīvojumu romānu, trilleru un fantāzijas, autore. Daži no maniem līdz šim veiksmīgākajiem romāniem ir Khyona - Im Bann des Silberfalken, Floaters – Im Sog des Meeres, Ruf der Tiefe, Vulkanjäger, White Zone un Gepardensommer. Romāni manā Woodwalkers sērijā (Arena Verlag, Fantasy 10+) regulāri atrodami bestselleru sarakstā. Plašāku informāciju par maniem jauniešu romāniem varat atrast vietnē www.katja-brandis.de

Manu pirmo pieaugušo romānu (Fantāzija) izdeva Piper Verlag ar vārdu Siri Lindberg, kuru turpināju pati. Droemer Knaur (Das dunkle Wort) tikko ir publicējis vēl vienu pieaugušo romānu.

Pēdējo reizi skaitot, es atradu vairāk nekā 50 izdotu grāmatu. Tas mani arī nedaudz pārsteidza. Bet, ja jūs hobiju esat pārvērtis par darbu, jūs pirmdienas rītā gaidāt, ka darba nedēļa sāksies no jauna...

http://sylvia-englert.de/