Katarina Makgī. Amerikas princese

“Gudri. Svaigi. Un neticami romantiski! ” Sāra Māsa, New York Times bestselleru autore. Iedomājieties alternatīvu stāstu, kurā monarhi valda valstīs! Un varenā Vašingtona dinastija atrodas Amerikas tronī!

Beatrise. Viņai ir lemts kļūt par nākamo Amerikas karalieni. Viņa ir atturīga, saprātīga, eleganta, gracioza. Ideāla princese, kura jau kopš bērnības bija gatava tam, ka viņa ieņems troni, kā arī precēsies pareizi. Bet pienākuma izpildīšana nav tik vienkārša, kad sirds pretojas. Bet Amerikas valdniekam nevajadzētu uz minūti aizmirst, ka kronis vienmēr uzvar.

Sema ir gaiša, jautra un izlutināta princese. Viņai nerūp tronis un ceremonijas. Viss, ko viņa vēlas, ir kontrolēt savu likteni pēc saviem ieskatiem. Un arī mīlēt to, kas viņai patīk.

Nina ir Samas labākā draudzene un nāk no vienkāršiem ļaudīm. Reiz viņa ļāva valdīt jūtām, un tas uz visiem laikiem mainīja viņas dzīvi.

Dafne ir gudra un bīstama. Meitene ir gatava uz jebko, lai kļūtu par vienu no Vašingtoniem. Viņa nekad neapstāsies, un nav tādas intrigas, kas nebūtu viņai pa spēkam.

Laipni lūdzam galma dzīves aizkulisēs! Visi sapņo nokļūt Amerikas karaļa pilī. Bet ne visi tur izdzīvos!

https://iknigi.net/avtor-katarina-makgi/182860-princessa-ameriki-katarina-makgi.html

Tūkstošais stāvs

Jūs neesat redzējis tādu Ņujorku.

Divdesmit otrajā gadsimtā šī ir sapņu pilsēta, pašu drosmīgāko cerību pilsēta. Manhetenā tagad ir viena tūkstoš stāvu ēka, un katram tās iedzīvotājam ir kaislīgs sapnis par kaut ko, un ikvienam ir ko zaudēt. Pieci jauni vīrieši un meitenes izcīna izmisīgu un nežēlīgu cīņu, lai paceltos uz pasaules virsotni un dzīvotu luksusa un baudas vidū. Aizliegta mīlestība un izsmalcināta maldināšana, liktenīgi noslēpumi un aukstasinīgas šantāžas - tas viss ir iekauts postošajā tīmeklī, un nav zināms, vai kāds no varoņiem spēs no tā izlauzties.

https://iknigi.net/avtor-katarina-makgi/123841-tysyachnyy-etazh-katarina-makgi.html

Spīdošās virsotnes (Starojošās augstienes)

Ņujorka, 2118. Gaiša nākotne, kurā var sasniegt visu - ar nosacījumu, ka esat gatavs jebkam.

Manhetenas debesskrāpji ir saauguši par milzīgu torni. Tā augšējo stāvu futūristiskais šarms, augsto tehnoloģiju greznība ir paredzēta sabiedrības krējumam, bet apakšējie stāvi nabadzīgajiem ir īsti grausti.

Tornis ir arī tumšo noslēpumu labirints, kurā pazuda vairāki pusaudži, kuri par katru cenu nolēma uzkāpt pašā virsotnē.

Neviens no viņiem nevar būt pārliecināts par savu drošību. Šādā reibinošā augstumā mirīgi var paklupt un iekrist bezdibenī. Un kāds slēpjas ēnās, vēro visus un gaida izdevīgu brīdi, lai īstenotu atriebības plānu.

"Shining Heights" ir intriģējošs filmas "The Thousand Floor" turpinājums.

https://iknigi.net/avtor-katarina-makgi/148603-siyayuschie-vysoty-katarina-makgi.html

Bibliogrāfija.

The Thousandth Floor / Tūkstošais stāvs:

1. The Thousandth Floor (2016) / Tūkstošais stāvs

2. The Dazzling Heights (2017) / Starojošās augstienes

3. The Towering Sky (2018)

American Royals / Amerikas princese:

1. American Royals (2019) / Amerikas princese

2. Majesty (2020)

https://www.livelib.ru/author/966088-katarina-makgi

Par autori.

Mājaslapa.

Katharine McGee ir New York Times bestselleru autore ar "American Royals" un "Thousandth Floor" sērijām. Viņa studēja angļu un franču literatūru Prinstonā, un viņai ir maģistra grāds Stenfordā. Kopš maģistrantūras dienām, kad viņa rakstīja disertāciju par “castle envy”, viņa domāja par Amerikas monarhiju: radās ideja par to, ka amerikāņu dzīves uzskatos kaut kas pietrūkst, jo amerikāņiem nav savas karaliskās ģimenes.

Katarina dzīvo kopā ar savu vīru dzimtajā pilsētā Hjūstonā, Teksasā.

https://katharinemcgee.com/