Japānas valdība ir iecēlusi Hirano Aija, Haruhi balss aktrisi par Cool Japan vēstnieci

Japānas valdība svētdien iecēla pazīstamo balss aktrisi un mākslinieci Hirano Ayas kundzi par Japānas vēstnieci Cool Japan. Hirano dalījās ar šīm ziņām savā Twitter kontā. Jāsaka, ka viņa ir pirmā persona vēsturē, izklaides industrijā un popkultūrā, kura ir iecelta par Cool Japan vēstnieci

Hirano ir diezgan daudz slavenu anime varoņu balsu ierunātāja, to starp Lūcija Hartfilija no "Fejas astes", Imai Nobume no "Gintama" un, protams, Haruhi Suzumijas loma. Haruhi, par kuru fani sauc viņu par Dievieti Haruhi. Un ir arī tas, ka viņa dzied dziesmas anime: gan Haruhi, gan Fairy Tail, gan Lucky Star.

"Cool Japan" ir Japānas valdības izveidots projekts, lai atbalstītu uzņēmumus, lai palīdzētu ārzemēs popularizēt moderno japāņu kultūru, piemēram, anime un mangu. Saskaņā ar koncepciju, ka Japānas ekonomikas un starptautisko lietu stiprās puses tagad ir balstītas uz Japānas mākslu un izklaidi, anime, mangu, filmām, modi un cita satura jomām. Cool Japan nesen ieguldīja 30 miljonus ASV dolāru Sentai Holdings, LLC, Sentai Filmworks, HIDIVE un Anime Network mātesuzņēmumā, un paziņojumā norādīja, ka "Sentai neatkarīgais statuss ir redzams, kā japāņu anime tiesību īpašniekam Ziemeļamerikā."

https://akibatan.com/2019/09/fairy-tail-haruhi-seiyuu-hirano-aya-appointed-cool-japan-ambassador/

Vikipēdijā par viņu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Aya_Hirano

Dziesma no Haruhi anime.

https://www.youtube.com/watch?v=_Q4tQBAPRmo

Dziesma no “Nāves burtnīcas”.

https://www.youtube.com/watch?v=EB5QuXjh4xA

Gakuen Utopia Manabi Straight - A Happy Life.

https://www.youtube.com/watch?v=Eus6J1-Q_To

Lucky Star. Ievads.

https://www.youtube.com/watch?v=03x0bU2w9HI