Itiro Sakaki. "Čaika - princese ar zārku"

Audiogrāmatas krieviski vieglo romānu sērijā par apskatīto anime ar labām atsauksmēm. Valoda gan tāda jocīga. audioknigi.club/sasaki-itiro-chayka-princessa-s-grobom-1

 Neatkārtošos. Īsumā: jauns diversants bez darba Toru Akura satiek dīvainu meiteni, kas stiepj sev līdz zārku. Viņa nosauc sevi par Čaiku Trabantu un piedāvā Toru un viņa nosauktai māsai Akari darbu - atrast un savākt (nozagt) gāztā imperatora Gaza atliekas, kurš kā burvis ir valdījis 500 gadus un izraisījis karu. Viņa atliekas sadalītas astoņiem kara varoņiem uzglabāšanai. Izrādās, ka ir arī citas princeses Čaikas, kuras, katra savu iemeslu dēļ arī grib savākt kopā imperatora pīšļus, kam joprojām piemīt burvju spēks - mana. Kura tad ir īstā proncese un vai vispār valdniekam ir bijusi meita?

Te vēl - oficiālā noveļu mājas lapa.

https://fantasiabunko.jp/sp/201012hitugime/

Itiro Sakaki. "Čaika - princese ar zārku". Audiogrāmatas krieviski vieglo romānu sērijā par apskatīto anime ar labām atsauksmēm. Valoda gan tāda jocīga. audioknigi.club/sasaki-itiro-chayka-princessa-s-grobom. Var aprakstu pievienot apskatam par šo anime.