Gensikens. Genshiken

2004. gada anime seriāla 1. sezona. Nav fantastika, bet pietiekami interesants fragments no studentu dzīves. Saīsinājums nosaukumā no - "Mūsdienu mākaslas un kultūras izpētes biedrība". režisori: Bils Taimoni, Takaši Ikehata.

Nav nekā labāka par studiju gadiem. Tas ir laimīgs bezrūpīgās jaunības laiks, kur tev apkārt ir brīnišķīgas meitenes, bet no mācībām brīvā laikā vari līdz galvai iegrimt klubu lietās... Tieši par to runa būs tālāk. Biklais pirmkursnieks Sasahara Kandzi arī vēlas iestāties kādā klubā. Kas var būt vienkāršāk? Taču kautrīgajam puisim tas nav nemaz tik viegls solis. Nepārliecinoša uzvedība aizver puisim izvēlēto anime un mangas klubu durvis. Taču ir vēl viena iespēja - jāiestājas klubā "Gensikens", kas arī ietver sevī visas tās pašas aizraušanās. Sasahara nolemj izmantot savu pēdējo iespēju, taču arī šeit viņu gaida grūti pārbaudījumi. Pirmā pārbaudē puisi atklāj, kad viņš aplūko to, ar ko labi audzinātam cilvēkam nav jārāda apkārtējiem cilvēkiem.  Jā, tāvien izskatās, ka "Gensiken" klubā nevienam nenāksies skumt.

http://seasonvar.ru/serial-9230-Gensiken-1-season.html

2. sezona. 2007. gads.

Par spīti stereotipiem, anime seriāla otrā sezona ir sanākusi nemaz ne sliktāka par pirmo. Tieši otrādi, te izdevies skart galveno varoņu nopietnākas problēmas. Vērojot sižetu, dažos personāžos atpazīsti pats sevi. Te atnāk apziņa, ka otaku arī ir cilvēki, tādi paši, kā mēs, ar līdzīgām problēmām. Viņus tieši tāpat vajā attiecību grūtības ar citiem cilvēkiem, ne tikai ar apkārtējiem ar citām interesēm, bet arī ar līdzīgām interesēm. Izrādās, ka viņiem tikpat aktuāla ir darba sfēras un vietas izvēle. Tādas situācijas viņiem rodas ne retāk, kā parastiem cilvēkiem.  Īstenībā, tik patiesu un aktuālu seriālu nav nemaz tik daudz. Katrs personāžs - ir noteikts personības tips, kas atklāj savas eksistēšanas būtību. Gensikens patiešām palīdz saprast pašam sevi, dodot iespēju saprast, kādam tieši cilvēku tipam jūs piederat.

http://seasonvar.ru/serial-9231-Gensiken-2-season.html

3. sezona. 2013. gads.

Zināmā "mūsdienu kultūras" biedrība, kas atrodas Centrālās universitātes sienās, atkal ir uz ekrāniem. Protams, ka tajā ir notikušas kardinālas pārmaiņas. Personāžu vidū vairs nav tēvu-dibinātāju, toties var sastapt mangaku Tiku Ogiue un kospleja fani Kanaku Ono. Beidzot Manabu Kutiki ir ieguvis savu harēmu (savās ilūzijās). Kaut gan harēmam divu meiteņu ir par maz, tāpēc Gensikenā ir parādījusies jauna otaku paaudze - pirmkursniece Rika, amerikāniete Sjūzena, kā arī noslēpumaina būtne, vārdā Hato-sans. Tieši šis personāžs gandrīz noved Manabu līdz sirdstriekai! Uz kuru pusi tagad dosies jaunais kluba sastāvs? Kādā virzienā attīstīsies atjaunotais Gensikens?  Vai biedrība nekļūs par meiteņu grupu, kura apmierinās tikai ar fudzjosi žanru? Vai Tike, "prezidentam pret savu gribu" izdosies  garīgā līdzsvarā atjaunot savu neordināro talantu, kur skadri jūtama vienpusējība? Vai Hato-sanam izdosies atgūt sevi, jo viņa parādīšanās uz ekrāna tūlīt pat viņam nostiprināja nepārspēta krosdresera slavu? Dabiski, ka jaunieši atrisinās savas problēmas. Viss viņiem būs labi. Jo palīgā nāks jauni draugi un vecākie biedri, kā arī pati augstība Māksla!

http://seasonvar.ru/serial-9232-Gensiken-3-season.html

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Genshiken

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/240/Genshiken

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4168

Viki lapa.

https://genshiken.fandom.com/wiki/Genshiken_Wiki