Fēliks H. Palma. Haosa karte

Felix J. Palma. The Map of Chaos

Rakstnieks.

Dzimis 1968 g., Salukardebaramedā, Spānijā.

Fēlikss. H. Palma - spāņu rakstnieks, žurnālists, literatūras kritiķis. Dzimis 1968. gadā Spānijas pilsētā Sanlúcar de Barrameda. Viņš ieguva izglītību kā reklāmas speciālists, taču nekad nestrādāja specialitātē, jo viņa pirmie stāsti un romāni tika plaši atzīti un vairākkārt tika apbalvoti ar dažādām balvām. Viņa darbi ir tulkoti vairāk nekā 25 valodās. Pašlaik viņš dzīvo Madridē.

Bibliogrāfija.

1998 The Lizard's keeper

1999 Methods of Survival

2001 The Ant that wanted to become an Astronaut

2003 The Arachnids 2005 The Ocean Currents

2010 The World's Smallest Show

The Map of Time Trilogy | Viktorijas laiku triloģija

2008 The Map of Time Laika karte

2012 The Map of the Sky Debess karte

2014 The Map of Chaos Haosa karte

https://www.livelib.ru/author/330123-feliks-palma

Haosa karte.

"Haosa karte" ir Fēliksa H. Palmas jaunākā Viktorijas laika triloģijas grāmata (jebkuru tās daļu, pēc autora domām, var lasīt neatkarīgi no pārējām divām). Katra triloģijas romāna pamatā ir viens no G.-J. Wells romāniem. “Laika kartei” tā ir “Laika mašīna”, “Debesu kartei” - “Pasauļu karš”, “Haosa kartei” - “Neredzamais cilvēks”. Pēc Palmas gribas Velsa fantastiskie stāsti kļūst par realitāti, un pats rakstnieks, pārvērties par literāro varoni, iesaistās neticamos piedzīvojumos. "Haosa kartē" citi slaveni varoņi - Artūrs Konans Doils un Lūiss Kerols - tiek ievilkti ārkārtēju notikumu virpulī. Lasītāji varēs daudz uzzināt par personīgo dzīvi un radošo likteni, kā arī to, kā beidzās viņu mēģinājumi glābt bojā gājušo pasauli. Turklāt romāns atklās 19. gadsimtā tik populāro spiritisma seansu noslēpumus, bet pats galvenais - stāstīs stāstu par mīlestību, kurai izdevās izturēt vissmagākos pārbaudījumus.

Fēlikss H. Palma (dzimis 1968. gadā) - spāņu rakstnieks, žurnālists, literatūras kritiķis. Vairāku romānu un piecu noveļu kolekciju autors, kam piešķīrtas daudzas literārās balvas. “Viktorijas laika triloģija” atnesa rakstniekam starptautisku slavu un tika publicēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Romāns “Laika karte” tika apbalvots ar balvu “Ateneo de Sevilla”.

https://www.livelib.ru/book/1002779971-karta-haosa-feliks-h-palma

Fantastikas lapa.

https://www.fantasticfiction.com/p/felix-j-palma/

Izdevēja lapa.

https://www.simonandschuster.com/authors/Felix-J-Palma/65879765

Mājaslapa.

https://www.felixjpalma.com/

Mājaslapa spāniski.

http://www.felixjpalma.info/