Džons Klepfers. Zombiju mednieki

John Kloepfer. The Zombie Chasers

Zombiji uzbrūk!

Kad mierīgo Fīniksas pilsētiņu pārņem zombiji, pidžamu ballīte Zaka mājās pārtop par īstu cīņas lauku.

Zaks, viņa labākais draugs Raiss un skolas ļaunuma karaliene Medisona dodas misijā, lai izglābtu pasauli no cilvēku smadzeņu kārajiem briesmoņiem, taču vispirms viņiem jāglābjas citam no cita…

 

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/115213-zombiju_mednieki.html

Zombiju mednieki 2. Zombiju armija uzbrūk

The Zombie Chasers. Undead Ahead

Zakam, viņa labākajam draugam Raisam un skolas ļaunuma karalienei Medisonai izdevās izdzīvot zombiju uzbrukumā, tomēr nekas vēl nav beidzies.

Zaka māsa joprojām ir zombijs, un viņa vecāki ir briesmās. Raisam izdevies atklāt epidēmijas iemeslu, un ir cerības, ka Medisonas veselības dzēriens palīdzēs izārstēt saslimušos. Ozijs – jaunākais zombiju mednieks – ir īsta briesmoņu iznīcinātājmašīna un ir gatavs sadot zombijiem a pēcpusi.

Visa valsts, sākot no viņu vecākiem un beidzot ar prezidentu, liek uz viņiem cerības. Vai zombiju medniekiem izdosies izglābt nāciju no baisajiem smadzeņu rijējiem vai arī valsts pārvērtīsies par zombiju zemi?

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.

Par autoru.

Džons Klepfers savu pirmo stāstu uzrakstīja piecu gadu vecumā, un tas bija diezgan īss: “Un tad kādu dienu ieradās briesmoņi.” Šobrīd viņš dzīvo Ņujorkā Amerikā un cītīgi gatavojas zombiju iebrukumam.

Ilustrators.

Stīvs Vulfhards dzīvo Toronto Kanādā, un viņam ir liels resns kaķis, kuru sauc Frizūra. Stīvs vēl aizvien atceras savu pirmo redzēto šausmu filmu par zombijiem un vēl aizvien bīstas...

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/116462-zombiju_mednieki_2_zombiju_armija_uzbruk.html

Zombiju mednieki 3. Atmaksas diena

The Zombie Chasers. Sludgment Day

Pagājušas jau divas dienas, kopš Zaka vecāki, kaimiņi un lielākā valsts daļa pārvērtusies par smadzeņu rijējiem zombijiem. Pienācis laiks zombiju medniekiem izbeigt šī šausmas uz visiem laikiem!

Bruņojušies ar zombiju pretlīdzekli, drošsirdīgie mednieki dodas ceļā, lai uzveiktu ļauno ģēniju, kurš izraisījis šo zombiju apokalipsi. Pulkstenis tikšķ! Vai Atmaksas dienā zombiji beidzot tiks pieveikti?

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/117389-zombiju_mednieki_3_atmaksas_diena.html

Zombiju mednieki 4. Ņujorka zombiju varā

The Zombie Chasers. Empire State of Slime

Zombiju mednieki kļuvuši par nacionālajiem varoņiem. Pagājuši jau seši mēneši, kopš Zaks Klārks, viņa māsa Zoja un draugi Raiss, Medisona un Ozijs izglāba valsti no zombijiem, un dzīve beidzot atgriežas ierastajā ritmā.

Romero vidusskolas skolēni ieradušies ekskursijā Ņujorkā, un Zakam ar komandu ir iespēja ne tikai apskatīt lielpilsētas slavenākās vietas, bet arī sniegt interviju televīzijā. Taču jaukais ceļojums pēkšņi pārvēršas par drausmīgu murgu – miljoniem cilvēku nezin kāpēc atkal pārvēršas par zombijiem!

Zombiju medniekiem jau atkal jādodas cīņā pret dzīvajiem miroņiem! Vai viņi spēs izkļūt no šausmu pārpilnajām Ņujorkas ielām un atrast pretlīdzekli zombiju ārprātam?

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.

Ilustrators Dēvids DeGrands, no šīs grāmatas..

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/137162-zombiju_mednieki_4_nujorka_zombiju_vara.html

Zombiju mednieki 5. Šausmas atrakciju parkā

The Zombie Chasers. Nothing Left to Ooze

VISAS NĀCIJAS ATKALPĀRZOMBIJOŠANĀS

Dzīvie miroņi ir atgriezušies, un viņu nodomi ir draudīgi. Tik tikko izglābušies no zombiju pārņemtās Ņujorkas, Zaks Klārks un zombiju mednieku komanda – Raiss, Zoja, Ozijs un Medisona – dodas meklēt jaunu, noturīgu pretlīdzekli. Taču visi valsts iedzīvotāji strauji pārvēršas par trulu kanibālu bariem un zombiju medniekiem vairs nav, kur meklēt palīdzību... vai varbūt tomēr ir?

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/137163-zombiju_mednieki_5_sausmas_atrakciju_parka.html

Bijusi mājaslapa.

http://www.thezombiechasers.com/

Autoru intervija.

https://www.youtube.com/watch?v=FRKoYgjhFMo

Īss ievads.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjFu0sJl0U4

Laikam atkārtojums.

https://www.youtube.com/watch?v=FRA_axstwCk

Par Zombiju medniekiem. Autors.

http://www.zom-b.com/feed/tag/The+Zombie+Chasers

Autora biogrāfija.

John Kloepfer ir autors populārajām bērnu grāmatu sērijām Monsters Unleashed un Zombie Chasers, kā arī citplanētiešu triloģijai Galaxy's Most Wanted. Viņš dzīvo Losanželosā kopā ar savu sievu Dženniju un savu suni Doozy.