Dinna Dž. Konveja. Pilna mitoloģisko radījumu enciklopēdija

Dinna Dž Konveja (Deanna J.Conway, 1939, Hudrivera, Oregona) — autore grāmatām par maģiju.

Dzimusi Īrijas un Ziemeļvācijas imigrantu un Ziemeļamerikas pamatiedzīvotāju ģimenē. Viņa sāka studēt okultismu vairāk nekā pirms 25 gadiem, un pēc tam sāka interesēties par New Age reliģiju.

Conway kalpo divās “Jaunā laikmeta” baznīcās, un viņai ir iesvētīta kalpošanai baznīcā un doktora grāds teoloģijā, tomēr, kā viņa pati sevi stāsta, viņa ir pievērsusies pagānu kultūrām. Samazinot lekciju un pasniegšanas laiku, Konvejs koncentrējās uz rakstīšanu.

Daži no viņas stāstiem ir publicēti žurnālos, kas saistīti ar zinātniskās fantastikas žanru, piemēram, tādus izdevumos, kā “Encounters”.

https://www.koob.ru/conway/

Dejas ar pūķiem. Mīti un leģendas

Rietumos populārajā Konvejas grāmatā "Dejas ar pūķiem" viņa veiksmīgi apvienoja nevainojamu stilu un kompetenci.

Jūs uzzināsit par seniem un moderniem kultiem un rituāliem, kas saistīti ar pūķiem. Mūsu planētas tautu iztēle pūķiem dod spēku pār jūru, uguni un vulkāna elementiem. Viņi sargā dārgumus, nolaupo skaistules, ieņem centrālas vietas astroloģijā, alķīmijā, maģijā, heraldikā, miega psiholoģijā un psihoanalītikā.

Jūs varēsit pieskarties daudzu parastu lietu un parādību maģiskajai pusei un iemācīties visu šīs pasaules daudzpusību.

https://www.koob.ru/conway/dancing_with_dragons

Pasaules tautu mitoloģiskās radības

Viduslaikos ļoti populāri bija bestiāriji - rakstu kolekcijas, kurās aprakstīti gan reālās dzīves, gan mitoloģiskie dzīvnieki. No šiem darbiem cilvēks varēja iemācīties noķert vienradzi vai pievilināt pūķi.

Šeit atrodams moderns bestiārijs, kas veltīta mitoloģiskām būtnēm. Nāriņas, gargūlijas, milzu putni, puscilvēki, dzīvnieki, pasakaini lauvas ...

Pēc Dinnas Dž. Konvejas grāmatas lasīšanas jūs uzzināsit par vairāk nekā 120 maģiskiem radījumiem: to izcelsmi, maģiskajām īpašībām un to, kā ar viņiem mijiedarboties (izmantot kā totēmu, garīgo palīgu utt.).

Grāmata būs interesanta visiem, kam patīk mitoloģija, vēsture, folklora, kā arī cilvēkiem, kas iesaistīti dažādās maģiskās praksēs.

Iepriekš šī grāmata tika publicēta ar nosaukumu “Pilnīga mitoloģisko radījumu enciklopēdija. Vēsture, izcelsme, maģiskās īpašības.”

https://www.koob.ru/conway/magickal