Dēvids Pedreira. Pulvera Mēness

2072. gads. Uz Mēness notiek hēlija-3 ieguve, ar tā palīdzību var atrisināt enerģētisko krīzi uz Zemes. Kad klusuma jūrā nogalina vienu no bijušā jūras kājnieka un Austrumu karu veterāna Kedena Dekerta kolēģiem, tiek pārkāpts viens vecākajiem kosmosa likumiem: "Drošība visiem", Dekertam nākas uzsākt izmeklēšanu, kas parada viņu par kārtējo mērķi un var izsaukt pirmo Mēness karu.

5 iemesli izlasīt:

- zinātniskā fantastika plus trilleris;

- viegli var kļūt par prikvelu seriālam "The Expanse";

- viena no gada labākajām grāmatām pēc Amazon versijas;

- interesants skats uz tuvāko nākotni Saules sistēmas apgūšanā;

- apburoši reālistiski varoņi.

https://eksmo.ru/book/porokhovaya-luna-ITD964840/

Pavisam nesen mēs izdevām Kima Stenlija Robinsona zinātniski-fantastisko romānu "Sarkanais Mēness" un esam jau gatavi anonsēt vēl vienu savdabīgu grāmatu apr Mēnesi. "Pulvera Mēness" notikumi risinās 2072. gadā, kad Zemes pavadoni vienlaicīgi apgūst vairākas valstis. Žurnālista Dēvida Pedreira grāmata tika atzīta par vienu no pašām spilgtākajām fantastikas debijām 2018. gadā.

Visi astronauti, ka pabijuši uz mēness, atzīmēja, ka Mēness putekļi ož kā pulveris. Bijušais jūras kājnieks Dekerts to uztver, kā atgādinājumu par dienām, kas pavadītas kaujās Tuvajos Austrumos. Taču ārā jau ir 20172. gads un uz Mēness pilnā sparā iegūst hēliju-3, kas ir vērtīgas enerģijas avots un palīdz cilvēcei atgūties no smagas krīzes.

Taču cīņa par to, kurš valdīs par šo vērtīgo resursu ved pie galvenā kosmiskā likuma - drošības garantija visiem - pārkāpšanas. Pēc tam, kad bumbas sprādzienā iet bojā viens no viņa padotajiem, Dekerts uzņemas atrast slepkavu, kamēr nav izlietas vēl vairāk asiņu. Mēģinot atklāt pirmo slepkavību Mēness vēsturē, veterāns nokļūst slepenā pasaules lielvalstu cīniņa epicentrā, kurām Dekerts un viņa cilvēki ir tikai bandinieki politiskajā cīņā.

https://fanzon-portal.ru/press-center/news/knigi/devid-pedreyra-porokhovaya-luna/

No autora mājaslapas.

Bijušais avīžu, tostarp "Tampa Tribune", "St. Petersburg Times" un "The Capital in Annapolis", žurnālists Deivids Pedreira ieguva balvas par rakstīšanu no Associated Press, profesionālo žurnālistu biedrības, Maryland-Delaware-DC Preses asociācijas un Amerikas laikrakstu redaktoru biedrības. Viņš ir arī kalpojis kā korporatīvo komunikāciju direktors uzņēmuma programmatūras un telekomunikāciju uzņēmumiem, un šobrīd viņš ir līdzīpašnieks juridiskajā un izpildvaras personāla atlases biznesā. Viņam ir maģistra grāds žurnālistikā Merilendas Universitātē un bakalaura grāds angļu literatūrā Ņūhempšīras universitātē. Viņš dzīvo Floridā, raksta naktī, divreiz nedēļā spēlē hokeju un pavada tik daudz laika, cik var brīvā dabā.

https://davidpedreira.com/