CERN pētnieki atvainojās par 5 paralēlo visumu iznīcināšanu nesenajā eksperimentā.

Izsakot dziļu nožēlu sakarā ar katastrofisko incidentu, kas noticis Lielajā adronu kolaiderā, Eiropas kodolpētījumu organizācijas (Conseil Européen pour la Recherche Nucléaire jeb CERN) pārstāvji ceturtdien notikušajā preses konferencē atvainojās par piecu paralēlo visumu iznīcināšanu nesenajā eksperimentā.

"Mums ir žēl paziņot, ka, veicot pētījumus ar smagajiem protoniem, mēs nejauši esam sagrāvuši piecus visumus, kas ir gandrīz identiski mūsējam", - teica CERN ģenerāldirektore Fabiola Džianoti (Fabiola Gianotti).

 

 

Miljardi cilvēku visā pasaulē apmēram 20:45 var sajust sekundi ilgu reiboni tāpēc, ka daļa no viņu alternatīvajām esamībām var tikt iznīcinātas.

"Es gribētu uzsvērt, ka nav par ko uztraukties, jo mēs spējām apturēt zaudējumus, pirms mūsu pašu laika plūsma izšķīda aizmirstībā, tāpat kā citas. Tāpēc, lai veiktu izmeklēšanu, CERN uz dienas pārējo daļu tiks slēgts".

Preses konferences laikā pētnieku grupa no CERN paralēlā visumā gatavojās veikt tādu pašu eksperimentu.

Ziņa no 18.05.2017, pulksten 15:18.

http://rwspace.ru/news/issledovateli-tsern-izvinilis-za-unichtozhenie-5-parallelnyh-vselennyh-v-nedavnem-eksperimente.html