YU-NO: Meitene, kas izdzied mīlestību pie šīs pasaules robežas. YU-NO Kono yo no hate de koi o utau Shōjo

Jauns anime pēc 90. gadu beigu erotisku piedzīvojumu spēles, kurai arī tajos gados tika radīts anime seriāls. 2017. gadā radītā seriāla režosors Tetsuo Hirakawa. Grūti teikt, vai spēcīgi erotisks, vai maigs hentai. Noteikti - 18+, jo stipri atklātas ainas, kas robežojas ar pornogrāfiju, bija 1998. gada seriālā. Kā tagad, nepateikšu?

Takuja Arima (Takuya Arima) ir jauns students, kura tēvs, vēsturnieks, kurš veica dažādus pētījumus, nesen ir pazudis. Vasaras brīvdienās Takuja saņem īpatnēju sūtījumu no viņa pazudušā tēva, kā arī vēstuli ar informāciju par dažādām paralēlām pasauli. Sākumā Takuja to neuztver nopietni, bet drīz vien viņš saprot, ka viņa rokās ir ierīce, kas ļauj viņam ceļot uz citām dimensijām. Galu galā, vai viņa tēvs ir dzīvs? Ja jā, tad kur viņš ir?

https://myanimelist.net/anime/34620/Konoyo_no_Hate_de_Koi_wo_Utau_Shoujo_YU-NO

Oriģinālā YU-NO ir japāņu vizuālo romānu - grafisku piedzīvojumu (šajā nozīmē visai atklātu) spēle, ko izstrādāja ELF Corporation. Sākotnēji tā bija spēle pieaugušajiem PC-98 formātā (1996). Tās autors Hiroyuki Kanno.

Pink Pineapple 1998-1999. gados izveidoja hentai anime pēc oriģināla scenārija. Parasts, truls hentai aprobežojas ar jaunu un bezpalīdzīgu meiteņu izvarošanu, kas var apmierināt tikai zemiskas dziņas, pēc visa spriežot, te tik traki nav. Ir sižets un varoņu sadursmes.

2016. gadā tika paziņots par jauna anime veidošanu, ko veiks Feel sadarbībā ar MAGES un Genco. Režisors būs Tetsuo Hirakawa, bet scenāriju veidos Mai Ootsuka.

Spriežot pēc visa, 2017. gadā seriāls jau tika rādīts.

https://en.wikipedia.org/wiki/YU-NO:_A_Girl_Who_Chants_Love_at_the_Bound_of_this_World

Saprotamu iemeslu dēļ no vecā anime YouTube ir tikai muzikāli fragmenti.

https://www.youtube.com/watch?v=IvP782bvkxY

Otrs fragments.

https://www.youtube.com/watch?v=o-N3USWrsDQ

Vēl viens.

https://www.youtube.com/watch?v=LKnZLjr9mts

Varoņu priekšā stādīšana jaunajai spēlei.

http://www.dailymotion.com/video/x56e5z6

Jaunā seriāla sākums.

https://www.youtube.com/watch?v=zGuW2tv0348