Viljams Riters. Džekabi

1. grāmata. Džekabi

Jaunanglija, 1892. gads. Jauna piedzīvojumu meklētāja Abigaila Ruka sāk strādāt par jauna detektīva, neizskaidrojamu parādību pētnieka R. F. Džekabi palīdzi. Jackabee ir neparasta spēja - viņš var redzēt fantastiskas radības, kas dzīvo pilsētā vienkāršu cilvēku un dzīvnieku aizsegā. Abigailas talants, pamanīt parastas, bet svarīgas detaļas padara viņu par ideālu paranormālā detektīva palīdzi.

Abigaila pirmā darba diena sākas ar briesmīgu negadījumu: pilsētā tiek paziņots, ka uzdarbojas sērijveida slepkava. Policija viņu uzskata par parastu noziedznieku, taču Džekabi ir pārliecināts, ka šī ir būtne, kas nav cilvēks. Sākas mistiskā izmeklēšana!

https://www.litres.ru/uillyam-ritter/dzhekabi/

2. grāmata. Zvēra kauli

1892. gadā Ņufidlemas pilsētā, Jaunanglijā, patiesībā daudz kas nav tas, kas šķiet no pirmā acu uzmetiena. Šoreiz ekscentriskajam detektīvam Džekabi un viņa palīdzei Abigailai  Rukai ir jāizmeklē vairāki pārdabiski gadījumi vienlaikus. Noslēpumainā sievietes nāve pilsētā, kas atrodas blakus New Fiddle, atklāj biedējošu notikumu virkni: vispirms Geda ielejā dīvainā veidā pazūd nesen atklātie milzu zvēra kauli, tad Ņufidlemā notiek vēl viena neizskaidrojama slepkavība, un, visbeidzot, nezināms plēsējs izdara brutālus uzbrukumus dzīvniekiem un cilvēki. Tad nu, detektīvam un viņa palīdzei ir jāsāk zagļa, slepkavas un briesmoņa medības.

https://www.litres.ru/uillyam-ritter/kosti-zverya/

3. grāmata. Spocīgā atbalss

Pārdabiskais detektīvs R. F. Džekabi un viņa pastāvīgā palīdze Abigaila Ruka turpina visnopietnāko izmeklēšanu. Šoreiz uz svariem ir likts visas cilvēces liktenis! Jaunās Fidlemas ielas ir pārpludinātas ar murgainiem radījumiem no citas pasaules, bet tās ir tikai marionetes, kas atrodas noslēpumainā Dread King-a rokās.

Džekabi un Abigaila piesaista Arauna, labu feju kunga, atbalstu un mēģina novērst katastrofu. Un tad mērs Spade izsludina medību pārdabiskām būtnēm ... Detektīva un viņa uzticīgās palīdzes piedzīvojumi nekad vēl nav bijuši tik bīstami!

https://www.litres.ru/uillyam-ritter/zhutkiy-korol/

4. grāmata. Baisais karalis

Džennija Kavano (Jenny Cavanaugh), spoku meitene, kas mīt Augur Lane 926, izsaka neparastu lūgumu kaimiņiem izmeklēt viņas pašas slepkavību, kas notika pirms desmit gadiem. Ekscentriskais detektīvs R. F. Džekabi un viņa jaunā palīdze Abigaila Ruka iedziļinājās šajā šķietami bezcerīgajā afērā, sākot ar upura līgavaiņa meklējumiem, kas viņas nāves naktī pazuda bez vēsts. Bet, kad notiek jauna briesmīga slepkavība, kā divi ūdens pilieni līdzīgi noziegumam pirms desmit gadiem, Džekabi un Abigaila saprot, ka Dženijas slepkava var būt daudz bīstamāks, nekā viņiem bija aizdomas ...

https://www.litres.ru/uillyam-ritter/prizrachnoe-eho/

Autors. William Ritter

Mūsdienu amerikāņu rakstnieks, veidojot savus darbus fantāzijas detektīvromānu žanrā, dzimis Alohas ciematā, Oregonas štatā, ASV. Pašlaik viņš vidusskolā māca valodu mākslu, ieskaitot lasīšanu un rakstīšanu, mitoloģiju un varoņus. Viņš ir lepns vīrs un tēvs. Pašlaik dzīvo Springfīldā, Oregonā.

https://www.livelib.ru/author/670836-uilyam-ritter

Autora tviteris.

https://twitter.com/Willothewords?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Mājaslapa?

https://rwillritter.wordpress.com/

Garāka biogrāfija angliski.

https://rwillritter.wordpress.com/about/

Bestiārijs.

https://rwillritter.wordpress.com/bestiary/

Vēl par autoru.

https://www.workman.com/authors/william-ritter

Jauna sērija. Oddmire.

Pirmā grāmata fantastiskas piedzīvojumu sērijas darbos, kurā redzamas raganas, formas mainītāji un citi pasaku un folkloras radījumi, tostarp divi brāļi - viens cilvēks un otrs goblinveidīgais - dzīves maiņas meklējumos Oddmire.

Maģija izgaist no savvaļas koka. Lai to atjaunotu, goblīniem jāveic senais rituāls, kas saistīts ar visretāko - jaundzimušo maiņu. Bet, kad liktenīgā nakts ierodas, lai tirgotu cilvēka mazuli par goblinu, kaut kas notiek briesmīgi nepareizi. Pēc maiņas ievietošanas cilvēka zīdaiņa gultiņā, goblins Kulls novēršas no sava uzdevuma. Ar laiku, kad viņš pagriežas atpakaļ, maiņa ir jau lieliski nostrādājusi, atdarinot cilvēka bērnu. Pārāk perfekti: Kulls nevar viņus atšķirt. Nezinot, ko atgriezt, viņš atstāj abus mazuļus sev aiz muguras.

Tā nu Tinns un Kols ir izaudzināti par cilvēku dvīņiem, nezinot, kādus noslēpumus var tikt aprakti dziļi vienā no viņiem. Tad, kad viņiem ir 12 gadu, pienāk noslēpumaina vēsts, aicinot brāļus būt par maģijas varoņiem un aizstāvjiem. Zēniem jāatstāj aiz sevis mierīgo Endsboro pilsētu un jāriskē ar dzīvību savvaļas mežā, šķērsojot bīstamo Oddmire purvu un dodoties cauri Dziļajai tumsai, lai sasniegtu goblinu ordu un atklātu, kas viņi patiesībā ir.

https://www.fantasticfiction.com/r/william-ritter/changeling.htm