T. Špekss. Amarakas noslēpumi un mīklas

Tukšā konverta noslēpums. Secrets of Amarak. Spione Der Unterwelt

Noslēpumaino māju Hovardsendas ielā (Howards End Street) cilvēki dod priekšroku apbraukt. Un ne jau nejauši!

Reiz šajā savrupmājā dzīvoja slavenu arheologu ģimene, un vienu nakti, kamēr viņu dēls Aleksandrs Merkūrijs gulēja ... viņi pazuda. Baumo, ka Aleksandrs joprojām dzīvo šajā mājā vecā sulaiņa Eināra Šteina aprūpē. Pēc Aleksa vecāku pazušanas Einārs viņam pat aizliedza iet uz skolu! Bet kādu dienu Aleksandra vārdā adresēta nonāca noslēpumaina vēstule. Tiesa, kļūdas dēļ tas nonāca Rebekas un Džo pastkastītē, kas nesen pārcēlās uz Hovards Endu. Tikai tad, kad Alekss beidzot saņēma aploksni, tā izrādījās tikai tukša papīra lapa! Rebeka un Džo ir pārliecināti, ka tas nav negadījums. Izmeklēšana ved bērnus uz labirinta sistēmu netālu no Londonas. Tikai pārāk vēlu viņi saprot, ka kāds viņus seko jau ilgu laiku ...

https://www.labirint.ru/books/730557/

Runājošās kartes noslēpums. Secrets of Amarak. Stadt der Shatten

Pirms piecām nedēļām Alekss un Einšteins devās prom, meklējot pazudušos Aleksu vecākus - pasaules slavenos arheologus. Rebeka un Džo ir šausmīgi noraizējušies, ka viņi nesazinās. Visbeidzot Rebeka un Džo saņem īsu ziņojumu no Aleksandra: "Atgriezīšos rīt!" Tiesa, lidostā izrādās, ka Alekss ne tikai neatrada mammu un tēti, bet arī pazuda ... Tikmēr Londonā notiek neizskaidrojama lieta: pilsētas ēkas paceļas gaisā viena pēc otras. Pat slavenā "Londonas acs" noslīkst Temzā! Policijas inspektors Klešs ir pārliecināts, ka Aleksandra pazušana ir kaut kādā veidā saistīta ar ārkārtas situāciju Londonā. Tikai Rebeka un Džo nav gatavi gaidīt oficiālu izmeklēšanu, kad viņu labākais draugs ir nonācis lielās nepatikšanās. Viņi izmeklēs savējo!

 https://www.labirint.ru/books/742159/

Par autoru.

T. Spekss ir apceļojis pusi pasaules un mīl piedzīvojumus! Vienā no braucieniem viņam tika piedāvāta neliela pudele, kuru viņš nopirka bez papildu piepūles. Ja viņš būtu zinājis, kādās nepatikšanās viņš nokļūs, viņš nebūtu tai pat ar pirkstu pieskāries. T. Spekss ir atteicies no savas mājas un identitātes un dzīvo slepenā vietā.

https://www.amazon.com/T-Spexx/e/B01MQO5JC6/ref=dp_byline_cont_ebooks_1

Ilustrators.

 Moritz von Wolzogen

Dzimis 1984. gadā Frankfurtē pie Mainas, uzaudzis Ofenbahā, zīmēšanu sāka divu gadu vecumā (un kopš tā laika nekad nav apstājies) ar desmit pirmajām animācijas filmām Super-8. Studējis komunikācijas dizainu bez vidusskolas diploma Vīsbādenē, tad bijis stažieris “Mosaik”, 2008. gadā ieguvis pirmo balvu par īsfilmu “Earthcar” un 2011. gadā pabeidzis animācijas filmu “Block B”. Starp tiem vienmēr ir darbi fanziniem un antoloģijām, piemēram, “Jazam!”, Kopš 2012. gada, Frankfurtē pie Mainas - ārštata grafiķis, autors un animācijas filmu veidotājs.

https://zwerchfellverlag.de/moritz-von-wolzogen/

Vēl par grāmatām.

https://www.lovelybooks.de/autor/T.-Spexx/reihe/Secrets-of-Amarak-in-Reihenfolge-1498729204/

Ilustrators ir arī rakstnieks. Kopdarbs ar draugu.

Abi mūsu tituli tika izsūtīti no tipogrāfijas tieši pirms festivāla!!! Moricsa fon Volzena un Luka Kummera kopējais darbs. Eksemplāri tagad ir pieejami veikalos, un abi autori atradās Z galvenajā birojā Frankfurtē, lai saņemtu grāmatas!

https://zwerchfellverlag.de/die-verwerfung-und-totality-sind-da/