Skolas padomes biedri. Seitokai yakuindomo

Nav fantastika, taču ir humora pilns seriāls par privātu meiteņu skolu, kur sāk mācīties arī zēni. Demogrāfiska krīze un kādam ienācis prātā, ka tā var palielināt dzimstību. Režisors Kanadzava Hiromicu. 1. sezona 2010. gads, 2. sezona - 2014. gads.

Pasaulē valda demogrāfiska krīze, kas skar arī japānu. Salu valsts valdība mēģina kaut ko uzsākt. Viens no gājieniem ir - izmainīt izglītības sistēmu, atļaut mācīties kopā zēniem un meitenēm. Reforma skar daudzas mācību iestādes. Piemēram, vienā no vecākajām meiteņu skolām iestājas vairāki zēni. Protams, to ir pavisam nedaudz, taču tas ir negaidīti priekš visiem. Viens no šiem puišiem ir Takatosi Cuda. Viņa izvēle par labu meiteņu skolai ir tikai tas, ka tā atrodas tuvu viņa mājām. Tajā pašā laikā skolas pārvalde nolemj studentu padomē iesaistīt arī kādu no pretējā dzimuma.

Izvēle krīt tieši uz Takatosi, jo viņš pirmais satiek padomes meitenes. tagad puisim ir jādara viss, lai celtu savas mācību iestādes prestižu. Viņam palīdz trīs apburošas meitenes, kuras sākumā kautrējas, jo nesaprot, kā jāuzvedas puiša klātbūtnē. Turklāt katrai ir savas dīvainības. Tomēr ar laiku attiecības izvēršas tīri dtraudzīgas. Tomēr galvenajam varonim nav viegli, jo katra no kolēģēm skolas padomē savā ziņā ir apburoša un spēj savaldzināt viņa sirdi.

Seriāls krieviski:

http://seasonvar.ru/serial-8404-CHleny_shkol_nogo_soveta-1-season.html

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Seitokai_Yakuindomo

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/20847/Seitokai_Yakuindomo

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1694038/

Viki lapa.

http://seitokai.wikia.com/wiki/Main_Pag