Seriāls "Karantīna"

Containment

2016. gada seriāls, ASV. Režisori: Čārlzs Bisons, Kriss Grismers, Dēvids Naters.

Atlanta ir mierīga pilsēta, kas izrādās briesmīgu notikumu vidū. Tieši šeit tiek atklāts vīrusa uzliesmojums, kas inficē cilvēkus un dažu dienu laikā tos nogalina. Pilsētas varas iestādes nolemj izveidot karantīnu Atlantai (tās inficētajā zonā). Vietējie iedzīvotāji un amatpersonas izmisīgi cenšas izārstēt šo slimību. Tomēr vīruss progresē, padarot seruma meklēšanu vēl grūtāku. Vai vienkāršo cilvēku vidū būs kāds varonis, kurš atklās briesmīgās slimības noslēpumu, kas Atlanta iedzīvotājus nomoka kā mēris. Katru dienu arvien vairāk upuru. Tomēr visi vietējo ārstu spēki ir vērsti precīzi tam, lai cīnītos ar nāvējošo vīrusu!

http://seasonvar.ru/serial-13514-Karantin.html

Vikipēdija.

Containment ir amerikāņu dramatisks, neliels seriāls, kas balstīts uz Beļģijas televīzijas sēriju Cordon. Sēriju The CW oficiāli pasūtīja kā seriālu 2015. gada 7. maijā, un to rādīja no 2016. gada 19. aprīļa līdz 19. jūlijam. Džūlija Pleca kā izpilddirektore darbojas kopā ar Dēvidu Nateru. Sērija seko epidēmijai, kas izceļas Atlantā, atstājot daļu pilsētas pilsētas karantīnā un tiem, kuri iestrēguši iekšpusē, jācīnās par savu dzīvību. CW 2016. gada 12. maijā paziņoja, ka Containment netiks atjaunots un paliks kā limitēta garuma seriāls.

https://en.wikipedia.org/wiki/Containment_(TV_series)

Mājaslapa. Saskaņā ar licenci, ieejama tikai ASV.

http://www.cwtv.com/shows/containment/

Oriģinālais seriāls. ASV infekcija tiek ievesta no Sīrijas (bioterorisms), beļģu variantā - no Afganistānas. Arī beļģu seriāla mājas lapa nav sasniedzama.

https://en.wikipedia.org/wiki/Cordon_(TV_series)

Raksts par ASV seriālu.

http://www.georgiaunfiltered.com/2015/06/new-cw-series-filming-in-atlanta.html

ASV seriāla treileris.

https://www.youtube.com/watch?v=CTJTF64Fqow

Recenzija.

https://www.commonsensemedia.org/tv-reviews/containment